Свеські лісівники поділились досвідом роботи (фоторепортаж)

23 червня на базі державного підприємства «Свеське лісове господарство» відбулось виїзне засідання колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Керівники управління та директори державних лісогосподарських підприємств з усієї області ознайомились з роботою підприємства. Зокрема, відвідали Олинське та Чуйківське лісництво, їм був цікавий досвід свеських лісівників у справі природного поновлення лісових насаджень, будівництва лісових доріг та мостів. Окрім того, вони відвідали виробничу базу  ДП «Свеське лісове господарство» в Свесі.

– Ми були вражені тим, що побачили, – заявив журналістам начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець. – Не можна не відмітити чудовий стан лісових культур, стан лісових доріг та мостів, які побудовані підприємством і значно скоротили відстань вивозу деревини. Це дозволяє підприємству економити гроші і вкладати їх в розвиток.

Він відзначив директора ДП «Свеське лісове господарство» Олега Закусило, якому вдалось налагодити роботу підприємства. «Досвід роботи Олега Миколайовича доводить, що якщо людина хоче щось зробити – вона це робить, а не шукає виправдання», – зазначив Віктор Чигринець.

3 thoughts on “Свеські лісівники поділились досвідом роботи (фоторепортаж)

  1. Свесса -лучшая бесспорно!!! Желательно нынешнему директору нужно и свою команду было привести результат наверное был-бы ещё лучше!!!!

Comments are closed.