Ямпільські лижники серед кращих в області

Лижники з Ямпільського району вдало виступили на літньому Чемпіонаті Сумської області з лижних гонок та першості області серед спортивних шкіл.

Про це повідомив тренер-викладач районної ДЮСШ Валентин Панченко.

Цього року змагання були відкритими, у їх рамках проводився етап Кубку України з лижеролерів, де приймали участь спортсмени з Білої Церкви, Київської області та Харкова. Також була й розширена програма змагань, а саме: додалась спринтерська гонка вільним стилем на лижеролерах.

Білецький Максим – бронзовий призер літнього Чемпіонату Сумської області

Прийняли участь у цих змаганнях і спортсмени Ямпільської ДЮСШ. Перший день змагань – спринт на лижеролерах на дистанції 1,5 км. вільним стилем, приніс нашій команді бронзову нагороду. Білецький Максим здобув третє місце серед юнаків віком 15 – 14 років, Ковальова Дарина у такій же віковій групі стала четвертою .

На другий день крос по гандикапу (це така схема старту, де спортсмени стартують одночасно з відривом у два метри один від одного  за результатами першого дня). У віковій групі 16 – 17 років серед дівчат  Віташова Дар’я,  стартувавши з п’ятої позиції, змогла випередити суперників і посіла перше місце, Ковальва Дарина і Торкіна Настя – четверті у своїх вікових групах, Білецький Максим знову став третім.

На третій і останній день змагань відбулась гонка на лижеролерах класичним стилем, яка, на жаль, нагород нашій команді не принесла за відсутністю якісних лижеролерів. Але Ковальова Дарина та Торкіна Настя стали четвертими, а Білецький Максим –  шостим. Загальний  підсумок за сумою трьох днів приніс бронзову нагороду Білецькому Максиму, а Ямпільській ДЮСШ четверте місце серед команд міст та районів Сумської області – попереду команди м. Конотоп, Шостки, Суми.