Ямпільчани продовжують виступи в дитячій футбольній лізі

Сьогодні в місті Дружба відбулася чергова гра футбольної першості ДФЛ серед юнаків 2002 року народження. Команда Ямпільської ДЮСШ приймала своїх ровесників з ДЮСШ міста Конотоп.

В першій половині матчу більш активними в атаці були наші футболісти, але зуміли відзначитися забитим голом лише один раз ( гол забив А. Мирошниченко). Після перерви конотопчани зуміли вирівняти гру і в середині другого тайму зрівняли рахунок. Далі гра проходила з перемінним успіхом. На останніх хвилинах матчу А. Кобанов мав нагоду вивести команду ямпільчан вперед, але в цій ігровій ситуації вправнішим виявився воротар гостей.

Гра закінчилася з рахунком 1:1. Це вже третя поспіль нічия наших футболістів. Після 4 турів команда Ямпільської ДЮСШ посідає 3 місце в турнірній таблиці, поступаючись ровесникам з Конотопа (ДЮСШ ім..Маміашвілі ) та Кролевця.

Наступна гра відбудеться 21 жовтня на футбольному полі м Дружба з лідером першості ДЮСШ ім. Маміашвілі (м Конотоп). Початок гри о 12-00.