Стали відомі імена депутатів, які без поважних причин пропустили сесію райради

16 жовтня через відсутність достатньої кількості депутатів тривалий час не могла розпочатись сесія Ямпільської районної ради. Ця подія викликала величезний резонанс у суспільстві, наші читачі масово попросили редакцію назвати імена депутатів, які без поважних причин не явились на сесію.

На запит Ямпіль.INFO надійшла відповідь від Ямпільської районної ради у якій зазначається, що наступні депутати пропустили сесію без поважних причин:

Животенюк Василь Петрович

Косенко Олександр Васильович

Литвиненко Лариса Тихонівна

Нагорний Сергій Павлович

Таращенко Микола Григорович

Тахтай Олександр Остапович

Ходак Григорій Максимович

Шматок Любов Володимирівна

One thought on “Стали відомі імена депутатів, які без поважних причин пропустили сесію райради

  1. І що ми бачимо? Замість Животенюка В.П. чарівним чином з’являється Животенюк В.І., (партія “За Україну”), ось така от сімейна багатокроківочка))); Косенко О.В. перший в списках “Батьквщини”, а Тахтай О.О. – перший в списках партії “Укроп”- одне питання: якого ви туди претеся знову, якщо прогулюєте сесії райради? ; Нагорний С.П. “Опозиційний блок”; Ходак Г. М. – дуже зайнятий пенсіонер знову йде в райраду по списках партії “Нова держава”; Литвиненко Л. Т., Таращенко М.Г., Шматок Л. В. – в райраду по спиках відсутні;
    Люди питання до Вас: скільки ще будемо вибирати цей політичний шлак? невже подобається жити на сміттєзвалищі з зруйнованими дорогами, облуплиними лікарнями поруч з хабарниками та без перспектив на покращення?

Comments are closed.