Стартували ХХІV спортивні ігри школярів

5 жовтня 2015 року в смт Ямпіль відбулося урочисте відкриття ХХІV районних спортивних ігор школярів змаганнями з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяли участь понад 130 учасників із 15 шкіл району.

Легку атлетику недаремно вважають королевою спорту, а легкоатлетичний крос – змаганнями найспритніших та найвитриваліших. Як і у всіх змаганнях, тут були переможці та призери. Для перших – це можливість порадіти успіху й підвищити рейтинг своєї школи, для других – добра нагода заохотити себе до праці над собою, до занять у спортивних гуртках та секціях, які їм до душі, щоб бути здоровими та підтягнутими.

В особистому заліку серед молодших дівчат 2001-2002 р.н. на дистанції 1000 м перемогу святкували учениці Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 «ліцей», зайнявши весь п’єдестал під час нагородження: І місце – Торкіна Анастасія, ІІ місце – Ковальова Дарина, ІІІ місце – Особливець Анна, серед молодших юнаків перемогу виборов Горбачов Владислав, учень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 «ліцей», другим став Домащенко Владислав, учень Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, третім – Івасютин Юрій, учень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1. Серед старших дівчат 1999-2000 р.н. на дистанції 1000 м успішно виступили учениці Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 Віташова Дарина та Сапсай Марія, виборовши І та ІІ місця відповідно, ІІІ місце зайняла Жихарєва Анастасія, учениця Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, серед старших юнаків на дистанції 3000 м перемогу виборов Павлов Владислав, учень Воздвиженського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, другим став Сєряк Олексій, учень Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, третім – Беленський Денис, учень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 «ліцей».

У загальнокомандному заліку переможцями та призерами серед команд І групи стали: І місце – Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 «ліцей», ІІ місце – Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1, ІІІ місце – Дружбівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ; серед команд ІІ групи: І місце – Воздвиженський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, ІІ місце – Шатрищенський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ, ІІІ місце – Княжицький НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ; серед команд ІІІ групи переможцем став Чуйківський НВК: ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ.

Успішно виступила збірна команда району, до складу якої входили учні Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 «ліцей» Торкіна Анастасія, Ковальова Дарина, Особливець Анна, Горбачов Владислав та Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 Віташова Дарина, Сапсай Марія (учителі фізичної культури Негрій М.Г., Посохов О.Б., тренер-викладач відділення лижних гонок РКЗ Ямпільська РДЮСШ Панченко В.О.) в ХХІV обласних спортивних іграх школярів з легкоатлетичного кросу, посівши в загальнокомандному заліку ІІІ місце. В особистому заліку серед молодших дівчат Сумської області Торкіна Анастасія виборола ІІ місце, підвищивши свій минулорічний результат, Ковальова Дарина посіла ІІІ місце, що є безперечним успіхом наших дівчат та команди нашого району.

Другим видом програми ХХІV районних спортивних ігор школярів були змагання з футболу, переможцями та призерами яких серед команд І групи стали: І місце – Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 «ліцей», ІІ місце – Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ІІІ місце – Дружбівський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ; серед команд ІІ групи: І місце – Воздвиженський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ, ІІ місце – Орлівський НВК: ЗОШІ-ІІІ ст. -ДНЗ, ІІІ місце – Степненський НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ. 15 жовтня в м. Кролевці відбулися ХХІV обласні спортивні ігри школярів з футболу (зональні) серед команд юнаків ІІ групи. До складу збірної команди нашого району ввійшли учні Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 «ліцей» Дудко Ростислав, Лазарчук Юрій, Саваков Савелій, Утенко Артем, Асауленко Едуард, Охотніченко Ярослав, Нечаєв Дмитро, Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 Логвин Андрій, Дружбівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Довбиш Михайло, Сєряк Олексій, Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Домащенко Владислав, Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Бурнос Іван, Фортуна Дмитро, Воздвиженського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Василенко Ілля, Селюк Єгор. В дуже напруженій і цікавій боротьбі перемогу в змаганнях одержала команда Кролевецького району, друге місце виборола команда Середино-Будського району, третьою стала команда нашого району. Маючи нагоду, хочу висловити слова вдячності директору ДП «Ямпільський агролісгосп» Товстусі К.О. за сприяння у забезпеченні участі збірної команди району в зональних змаганнях з футболу.

У загальноосвітніх школах району належна увага приділяється формуванню здорового способу життя, підвищенню соціальної активності і зміцненню здоров’я школярів. Районні спортивні ігри включають 11 видів спорту, є наймасовішими та проводяться кожного навчального року. Попереду в учнів ще 9 видів змагань, включених до програми ХХІV районних спортивних ігор школярів, тож я бажаю всім командам успіху, спортивного запалу, нехай майбутнє покоління зростає сильним та здоровим. Адже недарма кажуть, що в здоровому тілі – здоровий дух.