Вихованка Ямпільської районної дитячо-юнацької спортивної школи Віташова Дар’я стала переможницею Відкритого чемпіонату Сумської області з лижних гонок на призи майстра спорту міжнародного класу Олександра Ушкаленко.

Дівчина гідно представила на змаганнях рідний район і здобула перемогу в категорії старші дівчата.

Останнім часом наша юна спортсменка все частіше радує своїх прихильників добрими новинами http://vesti-ukr.com/sport. Так, восени минулого року Віташова Дар’я  посіла перше місце у Чемпіонаті Сумської області з лижних гонок та першості області серед спортивних шкіл  у віковій групі 16 – 17 років серед дівчат.

Що стосується Відкритого чемпіонату Сумської області з лижних гонок на призи майстра спорту міжнародного класу Олександра Ушкаленко, то вони відбулись 20-21 січня в Сумах. Чемпіонат зібрав 81 учасника в 10 різних категоріях. Лижники змагалися у двох стилях: класичному і вільному.