Ямпільчани здобули нагороди на Чемпіонаті області з карате

Нещодавно в місті Конотоп пройшов 15-й Чемпіонат Сумської області з карате-до за версією IKA FSKA.

Про це Ямпіль.INFO повідомив тренер ямпільської команди «Самурай» І.В. Кучер.

В Чемпіонаті взяло участь 256 спортсменів з різних куточків нашої області: м.Суми та Сумський р-н, м.Шостка, м.Конотоп, м.Охтирка, Ямпільський р-н, С-Будський р-н, смт Свеса та гості змагань – команда з міста Київ.

Змагання, як завжди, проводилися з двох видів – куміте (поєдинки) та ката (формальні комплекси). Також учасники змагалися за нагороди в особистих та командних видах.

Ямпільський район представляла об’єднана команда Ямпільської РДЮСШ, до якої увійшли діти із смт Ямпіль, м.Дружба, команда «Самурай» та «Легіон-Б».

За підсумками змагань у загальному заліку чемпіонами стали спортсмени із м. Конотоп – 19 золотих, 12 срібних та 11 бронзових медалей, друге місце посіла команда із смт Ямпіль ЯРДЮСШ – 12 золотих, 8 срібних, 5 бронзових медалей, третє місце посіла команда із м.Суми – 8 золотих, 9 срібних,  4 бронзових медалей.

Переможцями та призерами в КАТА стали: ЗАХАРЧЕНКО ВЛАДИСЛАВ – ІІІ місце, ІГНАТЕНКО КОСТЯНТИН – ІІ місце, І місце GRAND CHEMPION, КОМЕНДАНТ БОГДАН – І місце, МОРОКО ОЛЕКСАНДР – ІІ місце, ШЕВЧИК ІГОР – І місце, ЮРКОВ ІВАН – ІІІ місце, ЗИКУНОВА ВЛАДИСЛАВА – ІІ місце, КОКОРОВЕЦЬ АННА – ІІ місце, БРОВЧЕНКО ІВАННА – І місце, ЄФРЕМЕНКО ПОЛІНА – І місце

Переможцями та призерами в КУМІТЕ стали: П’ЯТНИЦЯ МАТВІЙ – І місце, БЕЛАБАБА ВЛАДИСЛАВ – І місце, КОЖЕДУБ ОЛЕКСАНДР – ІІІ місце, УБІРАЙ СТАНІСЛАВ – ІІ місце, КОМЕНДАНТ БОГДАН – ІІІ місце, ІГНАТЕНКО КОСТЯНТИН – ІІ місце, ЮРКОВ ІВАН – ІІ місце, ЛІТВЯКОВА АНАСТАСІЯ – І місце, КОКОРОВЕЦЬ АННА – ІІ місце, БРОВЧЕНКО ІВАННА – І місце, ЛІТВЯКОВА АНАСТАСІЯ – ІІІ місце, АББАСОВА МИРОСЛАВА – І місце, МАМЕДОВА ДІНАРА – І місце.

ЯРДЮСШ також стала переможцем з командного КАТА. Хочеться також зазначити, що команда із смт Свеса змагалася за нагороди окремо від Ямпільського р-н. В команді відзначились: КОНИК ВАЛЕРІЯ –                  І місце, СОЛОВЙОВА КАТЕРИНА – І місце, ТОМЧУК АЛЬОНА – ІІ місце, СТАРІКОВ ДАНІЇЛ – ІІІ місце.

Тренерський склад Ямпільської команди з карате-до Беспалий С.М. та Кучер І.В. вітає спортсменів з досягнутими нагородами та висловлюють щиру вдячність батькам за підтримку. На даний час команда готується до Чемпіонату України, який відбудеться в місті Київ.