Ямпільські лижниці серед кращих в Україні

Основні лижні старти ямпільських спортсменів в лютому пройшли на трасах міста Суми, де з 12 по 17 лютого відбулись Всеукраїнські змагання лижників серед спортивних шкіл.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, наші спортсмени продемонстрували високі спортивні результати.

В перший день змагань відбувся спринт класичним стилем (коротка  дистанція 1200 м.) серед старших дівчат Віташова Дар′я стала шостою, у середній віковій групі Ковальова Дарина – третьою, а Торкіна Настя –  переможницею у молодших дівчат (13 – 14 років). На другий день відбулась класична дистанційна гонка у старших дівчат на 5 км у якій  Дар′я Віташова здобула бронзову нагороду, а Дарина Ковальова серед дівчат 15 – 16 років на дистанції 5 км. стала чемпіонкою. В останній день змагань на гонці вільним стилем на 7,5 км у Віташова та Ковальова стали другими, а Особливець Анна та Торкіна Настя – четвертими.

За підсумками змагань була сформована збірна юнацька команда Сумської області для участі у Чемпіонаті України серед юнаків та дівчат, які теж пройшли у місті Суми. До першого складу команди  увійшли троє наших спортсменів, один представляв другий склад збірної – це Віташова Дар′я, Ковальова Дарина, Торкіна Анастасія та Особливець Анна.

Дванадцять команд всієї України прибули до м. Суми помірятись силами на лижні. Перший день – гонки вільним стилем  приніс відразу три срібні  нагороди нашим дівчатам: Віташовій Дар′ї у старших, Ковальовій Дарині у середніх та Торкіній Насті у молодших. Класична гонка на 5 км  теж була успішною, серед дівчат 17 – 18 років  Віташова Дар′я  перемогла, Настя Торкіна стала третьою, Ковальова Дарина – четвертою, а Особливець Аанна – шостою.

В останні дні змагань відбулись естафети (видовищний вид командної боротьби, у спринті беруть участь два спортсмени, а у класичній естафеті – чотири). Наші лижники показали переконливі результати – серед старших дівчат (вік 17 – 18 р.) Віташова Дар′я два рази стала другою, серед середніх дівчат (15 – 16 р.) Ковальова Дарина – другою та третьою, Особливець Ганна була третьою, а серед молодших дівчат (13 – 14 р.) Торкіна Настя стала дворазовою переможницею.

Це надзвичайний успіх  лижників Ямпільської спортивної школи, тож так тримати і надалі. Щирі вітання спортсменам та їх тренерам – Панченко Валентину Олексійовичу та Шевченко Марині Валентинівни.