7 серпня о 20:30 в центрі міста Середина-Буда відбулась церемонія нагородження та урочистого закриття ралі-рейду «БАХА 1000». Організатори до останнього тримали інтригу, хто переміг на перегонах. І ось після невеликого концерту ведучий свята оголосив результати перегонів. В категорії «РЕЙД» (спортсмени-любителі) в абсолютному заліку переміг екіпаж №110 Володимир Пилипейко – Юрій Чмирь, Спортсмени представляли команду «Сумчани», яка теж стала першою у командному заліку.

Серед професійних спортсменів, в категорії «СПОРТ» перемогу святкував екіпаж Кузнецов Микола-Циро Дмитро. Всі переможці та призери змагань були нагороджені кубками та цінними подарунками від голови Сумської обласної державної адміністрації Юрія ЧМИРЯ, а організатори змагань Сергій Осадчий та Володимир Макаренко отримали почесну відзнаку губернатора.

error: Content is protected !!