Ямпільська селищна рада отримала листа та пояснювальну записку від ТОВ „Водолій-БС” в якій йдеться про збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги.

З метою перевірки економічного обґрунтування збільшення тарифів, наданих ТОВ «Водолій-БС», розпорядженням селищного голови була створена комісія з перевірки економічного обґрунтування збільшення тарифів.

До складу комісії увійшли сама селищний голова Цибулько Наталія Миколаївна, заступник селищного голови Кучернос Юрій Вікторович, член виконавчого комітету Боб Василь Іванович. Депутати селищної ради та представники громадськості до роботи комісії не залучались.

Комісії з перевірки економічного обґрунтування збільшення тарифів було доручено здійснити перевірку економічного обґрунтування збільшення тарифів, наданих ТОВ «Водолій-БС» і скласти відповідний акт.

Нагадаємо, ТОВ «Водолій БС» надає в Ямполі послуги з централізованого водопостачання, вивозу побутових відходів, утримання будівель, споруд та прибудинкових територій.

News Reporter

1 thought on “В Ямполі підняли питання про збільшення тарифів

  1. члены комиссии однозначно решили,что тарифы необоснованно низкие. самое удивительное,что в Ямполе Водолей установил тарифы выше,чем по всей Украине.

Comments are closed.