Літній вечір на пляжі

29 липня в Ямполі на березі річки Івотка відбулось свято для молоді «Літо 2016».

Розважальний захід був проведений в рамках проекту «Будівництво місця відпочинку в смт Ямпіль силами молодіжних організацій», який реалізовується молодіжною організацією «Молодь Ямпільщини» за підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Ще кілька місяців тому в урочищі Рудня, що на околиці Ямполя, розпочалось будівництво невеликого місця відпочинку. Це урочище було обране не даремно, адже воно є одним з найулюбленіших місць відпочинку ямпільчан. Здавалось, природа нагородила його всім: тут є і чиста вода, і свіже повітря, і мальовничий сосновий ліс. Але, на жаль, раніше насолодитися відпочинком у цьому місці могли лише ті відпочиваючі, які полюбля- ють стрибати в річку з дамби. Місця для сімейного відпочинку з дітьми та відпочинку більш старших ямпільчан у цьому місці, на жаль, обладнано не було, так само, як і не було тут елементарних зручностей для відпочиваючих.

Саме тому у активістів молодіжної організації «Молодь Ямпільщини» виникла ідея обладнати в цьому місці невеликий пляж, ініціативу задокументували та подали на обласний конкурс молодіжних проектів. Пізніше проект «Молоді Ямпільщини» отримав схвалення від Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, яке погодилось підтримати починання за умови, що всі роботи будуть проведені силами молоді.

У червні розпочалися роботи. Першим ділом місце відпочинку відгородили від корів, завдяки допомозі небайдужих мешканців селища, які допомогли транспортом, на пляж завезли пісок для влаштування піщаного покриття. Окрема подяка М.М. Отрошку (СТОВ «Україна), К.О. Товстусі (ДП «Ямпільський агролісгосп»), О.В. Парасюку та К.О. Парасюку (Ямпільський цех газового го- сподарства ПАТ «Сумигаз»), С.І. Мерцалову (Ямпільська районна станція юних натуралістів), М.М. Панченку (філія Шосткинський райавтодор), які надали величезну допомогу.

З придбаної деревини активісти молодіжної організації «Молодь Ямпільщини» виготовили та встановили на пляжі чотири «грибки», роздягальню та туалет.

– Велика вдячність депутату обласної ради та директору ДП «Ямпільський агролісгосп» Костянтину Товстусі, – говорять активісти молодіжної організації. – Скільки б ми не звертались до цієї людини – завжди знаходили підтримку. Костянтин Олександрович допомагав і паливом, і будівельним матеріалом, і цінними порадами. Можна з впевненістю сказати, що реалізувати цей проект без його підтримки ми б не змогли.

Даремно розповідали песимісти, що дерев’яні конструкції на пляжі швидко зламають вандали. За два місяці ніхто цього навіть не намагався зробити, інша проблема – сміття, яке, не дивлячись на наявність спеціально обладнаного місця, часто викидали поруч з зоною відпочинку і яке час від часу доводилось прибирати активістам.

Як і було передбачено проектом, 29 липня на пляжі була проведена велика розважальна програма. Для дітей були проведені змагання з міні футболу, лазертагу, патріотичного бодіарду та запуск небесних ліхтариків. Малеча мала змогу досхочу покупатися, чудово розважитися на пляжі та взяти участь у спортивних змаганнях.

Завдяки допомозі небайдужих керівників підприємств і установ нашого селища, на пляжі вдалось влаштувати дискотеку, яка тривала до пізньої ночі. Костянтин Товстуха надав генератор, а працівники районного центру культури та дозвілля (окрема вдячність директору центру Л. Гарбузенко та начальнику відділу культури та туризму О. Рябусі) влаштували чудовий музичний супровід свята.

News Reporter