Центральну площу Ямполя перетворили на проїжджу частину

Про це свідчать численні відбитки шин на бруківці.

Схоже, що справдились побоювання ямпільчан про те, що після знесення пам’ятника Леніну, центральна площа селища перетвориться на автостоянку або взагалі стане проїжджою частиною.

Днями невідомий автомобіліст влаштував на бруківці справжній автослалом. Тим самим, він не лише зіпсував  зовнішній вигляд площі, а і створив загрозу для пішоходів.

Обурює те, що це грубе порушення правил дорожнього руху сталось під об’єктивом камери відоспостереження, яку в цьому році селищна влада встановила на «магаданському» будинку. За неофіційною інформацією, встановлення таких камер обійшлось селищному бюджету в 27 тисяч гривень.

News Reporter

3 thoughts on “Центральну площу Ямполя перетворили на проїжджу частину

  1. Камери є,то нехай доблісна поліція шукає виних,це вже не перший раза а покараних не має.

  2. В социуме сейчас много говорят о без визовом режиме и вектору в направлении Европы, а статья выше говорит о том, что нас туда пускать нельзя.
    Обидно за наш посёлок. Не раз сам становился свидетелем как в центре возле ларьков местные “КОЛХОЗНИКИ-КРУТЕЛЫКИ” нарушают правила и ездят по тротуарам и бордюрам и при этом стоят и рассуждают о ВЕЛИКОМ и как плохо в нашей стране.
    Просто надо прежде всего начать с себя и своих привычек и попытаться изменить себя и своё мировоззрение и возможно вслед за тобой изменится и страна в которой ты живёшь.
    А камеры и ПРАВООХРАНИТЕЛИ должны отрабатывать деньги потраченные на них.

    1. А чтому, коли мова йде про бидло, то звучить слово “колхозники” Колгоспники – працьовитий народ і їздити там не буде. А бидла вистачає і в містах, і в селах. Колгоспників – не ображати.

Comments are closed.