Проблема спортивного комплексу: поговорили і забули

Пройшло вже 50 днів з дня проведення наради з приводу ремонту та благоустрою спортивного комплексу в смт Ямпіль, але жодних реальних кроків по нормалізації роботи спортивної споруди досі проведено не було.

На нараді, яку скликали на прохання ініціативної групи ямпільчан, були присутні представники селищної та районної влади, які узгодили з активістами першочергові кроки в цьому напрямку. З прикрістю констатуємо, що за цей тривалий проміжок часу вони реалізовані не були.

Так, досі не був завезений пісок в яму для стрибків, хоча заступник селищного голови обіцяв здійснити це за кілька днів. Окрім того, не була приведена в належний стан селищна територія навколо спортивного комплексу.

Не повідомляється і про відновлення технічної документації, яка дозволила б виділити на ремонт спортивної споруди бюджетні кошти, хоча цю роботу мали провести органи районного рівня.

Єдине, що було зроблено, так це встановлено вбиральню перед спортивним комплексом, яка була придбана  Ямпільською селищною радою.

News Reporter

1 thought on “Проблема спортивного комплексу: поговорили і забули

  1. Если судить по фото то и уборную построили без крыши. Или у поссовета не нашлось денег на 2 листа шифера? Вот обнищали…..

Comments are closed.