Нові перемоги “Альянсу”

12-13 листопада відбулась творча поїздка зразкового хореографічного колективу «Альянс» Ямпільського районного центру культури і дозвілля до м. Києва.

Про це Ямпіль.INFO повідомила методист Ямпільського РЦКД Л.Жадан.

Ці два дні для учасників колективу та його керівника Коваленко Олени Григорівни були вкрай хвилюючими та насиченими, бо брали участь у двох заходах: 12 листопада – в Чемпіонаті України з танцювального шоу «Neprosto танці». Цей престижний захід є відбірковими змаганнями на чемпіонат Європи та світу DANCE WORLD CUP. 13 листопада змагання продовжились Фестивалем сучасного танцю «Neprosto танці».

Чемпіонат був представлений різними номінаціями: бальна хореографія, східна хореографія, народний танець, народний стилізований танець, сучасна хореографія, сучасний естрадний танець, оригінальний жанр, джаз, модерн, контемпорарі, стрит-шоу, Hip Hop & Street Dance, Jazz and Show Dance, Modern and Contemporary Dance та інші. В цьому дійстві взяли участь близько 40 колективів з різних куточків України (це майже 2500 учасників) з міст Одеса, Черкаси, Суми, Київ, Харків, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Ватутіне, Вінниця, Коломия, Березань, Кам’янець-Подільський, Чернігів, Миколаїв, Бердичів та інших.

«Альянс» представив на розсуд журі 4 танцювальні композиції в двох номінаціях у кожній віковій категорії. В результаті шановне журі, до складу якого входили фахівці з України, Латвії та Великобританії, високо оцінило вдалий виступ колективу. В перший день змагань в номінації «народний та стилізований танець» старша та середня група отримали два дипломи 1 ступеню і посіли на п’єдесталі почесні перші місця з хореографічними композиціями «Поліський віночок»» та «Ой на горі калина».

Наступного дня молодша та середня групи зразкового хореографічного колективу «Альянс» у номінації «сучасний естрадний танець» з танцювальною композицією «Клоуденс» отримали диплом ІІ ступеню, у цій номінації танцювальна композиція «На ранчо» отримала диплом І ступеню.

Високопоставлений член журі з Великобританії John Grimshaw запросив наш колектив для участі в кубку світу «DANCE WORLD CUP», який відбудеться у червні наступного року у Німеччині. Ми пишаємось досягненнями цього чудового колективу та талантом керівника – Олени Коваленко, у якої багато нових творчих задумів.

Вітаємо керівника, учасників колективу «Альянс» з перемогами, а батькам дітей висловлюємо слова безмежної вдячності за фінансову підтримку (а це немалі кошти, тільки внесок на участь у конкурсі коштує 150 грн за кожну дитину), яка надала змогу нашим дітям показати свою майстерність на київській сцені.

News Reporter

1 thought on “Нові перемоги “Альянсу”

Comments are closed.