На Ямпільщині злодіїв знайшли по відбитках на снігу

В Ямпільському районі матір та донька вкрали металеві труби опалення та пічні прилади з дачі 78-річного чоловіка. Проте залишитись непоміченим, не вийшло. Залишені ними відбитки на снігу фактично привели правоохоронців до ймовірних підозрюваних…

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Сумської області

До працівників поліції Ямпільського району звернувся 78-річний дідусь, який просив допомогти розшукати зловмисників, що обікрали його дачу. Чоловік поскаржився, що після візиту непроханих гостей, які з дверей будинку зірвали замок та влаштували там гармидер, зникли металеві труби опалення та пічні прилади.

За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група. Й по слідам на снігу правоохоронці вийшли на ймовірних підозрюваних. Це була багатодітна родина, в якій виховується восьмеро дітей. Всі вони добре відомі працівникам поліції за скоєння цілої низки злочинів. Під час бесіди з ними, 41-річна матір та її 19-річна донька зізнались, що вони обікрали дачний будинок пенсіонера. Жінки розповіли, що із-за постійної нестачі грошей, вони крадуть худобу, птицю, інші потрібні їм на життя речі та продукти харчування. А у чоловіка вирішили поцупити металеві труби опалення та пічні прилади, які планували здати на металобрухт, але не встигли.

Викрадене поліцейські повернули потерпілому. А стосовно матері та її дочки слідчі Ямпільського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», покаранням за що для обох може стати шестирічне ув’язнення.

News Reporter