сivilka.net – пропонує своїм клієнтам високоякісні послуги по оформленню страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів.

Як відомо, в нашій країні оформлення страхового полісу автоцивілка є обов’язковою умовою для всіх власників автомобілів, тож якщо ви не оформите такий поліс, то вас обов’язково буде притягнуто до адміністративної відповідальності. Але це не головне в суті питання,  адже головним є те, що ваша відповідальність перед третіми особами буде надійно застрахована і ви зможете вчасно і без великих фінансових втрат виплатити постраждалому завдану шкоду.

Як правило власників транспортних засобів відлякує тривала і складна процедура оформлення автоцивілки, проте компанія civilka.net вже давно вирішила цю проблему на користь своїх клієнтів. Все, що вам потрібно – це звернутися до компанії і необхідні документи будуть оформлені швидко і без будь-яких зусиль з вашої сторони. Це дуже зручно та швидко.

Радимо вам скористатися послугами civilka.net та зекономити ваші гроші та час, які потрібні для оформлення автоцивілки в іншій страховій компанії. Ви будете приємно здивовані співробітництвом з civilka.net, бо це приємно і вигідно.

News Reporter