Черговий матч Чемпіонату Сумської області з хокею між ХК «Конотоп» та ХК «Дружба» завершився з рахунком 0:7.

Матч відбувся сьогодні, 28 січня, на майданчику в м. Конотоп. Перший період пройшов без закинутих шайб. У другому періоді, хоч як не старались господарі майданчика, наступу чинних чемпіонів області вони стримати не змогли. Точним кидком М. Миренцов відкрив рахунок, до кінця другого періоду змогли відзначитися Г.Латиш, І.Лещенко, В.Длугаш.

В заключному періоді ще три шайби влетіли у ворота конотопчан. Забиті шайби на рахунку В.Хованського, Ю.Чарова, Н.Длугаша. Підсумок матчу-7:0 на користь ХК «Дружба».

Наступний тур Чемпіонату відбудеться завтра, де на своєму майданчику ХК «Дружба» буде приймати своїх принципових суперників – ХК «Шостка». Початок матчу о 10 годині.

error: Content is protected !!