NEWS НОВИНИ ЯМПОЛЯ ТА РАЙОНУ Політика 

Мешканці Неплюєва б’ють на сполох – в селі встановлюють бочки для виробництва деревинного вугілля

Роботи проводяться під приводом будівництва пилорами, серед завезеного обладнання помічені реторти для виробництва деревинного вугілля.

Про це Ямпіль.INFO щойно повідомили очевидці події

Як відомо, в минулому році були проведені громадські слухання на яких люди одноголосно виступили проти шкідливого виробництва на території населеного пункту.

Мешканці села вимагають негайної реакції з боку місцевої влади та правоохоронних органів. Готуються звернення до прокурора Сумської області та голови Сумської обласної державної адміністрації.

Related posts

11 Thoughts to “Мешканці Неплюєва б’ють на сполох – в селі встановлюють бочки для виробництва деревинного вугілля”

 1. Виталик

  Наверное если и ставится пилорама, то с разрешения главы райгосадминистрации. Откаты надо смотреть будут…

 2. Игорь

  территория поселкового совета. Скорей всего, хотели поставить тайно и не районное, ни поселковое руководство об этом не знает. Выводы можно будет делать по их реакции.

  1. Виталик

   Будем ждать!

 3. Владимир

  Поссовет плевал на людей им главное деньги.Они знали про эти бочки с того времини,когда продали этот участок.

  1. Маша

   На сессии поссовета депутаты проголосовали против сдачи в аренду участка в Неплюево ,но Тарануха не дурак – он выкупил себе там домик и теперь на территории своей частной собственности, что хотит, то и творит.

 4. Циня

  А где наши силовики и легендарная прокуратура. Тоже идут по пути Гузеева.Вот ссылочка :http://news.liga.net/news/incident/14719263-politsiya_ishchet_vladeltsev_izyatykh_u_nachalnika_politsii_shostki_veshchey.htm

  А вот видео почему то удалено Там вообще поинтересней

 5. Максим

  Право на землю і право на здійснення господарської діяльності – це різні речі. Для початку робіт по виробництву деревинного вугілля потрібні дозволи, їх у Таранухи немає. Стаття 164 КУпАП «Порушення порядку провадження господарської діяльності» передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини. Чекаємо реакції поліції – заява про вчинення правопорушення вже зареєстрована, на місці працювала оперативна група.

 6. Царь

  На кол! Собак этих!

 7. WAL

  А чего вы так переполошились то? Услышали редкое слово-ПРОИЗВОДСТВО?
  Когда там скипидарный завод был никто не переживал за экологию. Зато когда сейчас лес вырезают нескромными масштабами-это хорошо. А когда что то из отходов этого леса будут ПРОИЗВОДИТЬ и платить НАЛОГИ – это нехорошо. Не поймёшь ас, Ивановых…. )))))

  1. Ямпольчанин

   Ха-ха, Тарануха как раз и будет спасать лес от вырубки и будет дыметь из отходов. На сколько он законопослушный можно понять уже по нелегальной заправке.

  2. Циня

   ВАЛик если ты такой умный, то купи домик в Неплюеве и подыши свежим воздухом!

Comments are closed.