NEWS Події СПОРТ

У доробку ямпільчан три “золоті” нагороди

Ямпільські каратисти гідно виступили на Чемпіонаті України з карате SKIF.

Про це Ямпіль.INFO повідомив тренер клубу «Самурай» Ігор Кучер

Турнір відбувся 18-19 березня в спортивному комплексі Київського політехнічного інституту. В чемпіонаті приймало участь 550 спортсменів з усіх областей України. Сумську збірну представляли спортсмени з трьох клубів: м. Охтирка «Легіон», Ямпільська ДЮСШ та клуб «Самурай» Ямпіль. За підсумками змагань Сумська область посіла 5-те місце.

В індивідуальних видах програми відзначились два спортсмена з клубу «Самурай»: Білобаба Владислав 10 років, посів 2 місце та Главатчук Діана 16 років, посіла два 2-их місця. В командних видах програми до 12 років, команда «Самурай» у складі: Школьний Дмитро, Білобаба Владислав, Кожедуб Олександр, дійшла до фіналу, а у фіналі програла команді з Харкова, посівши 2 місце. Команда 14-15 років у складі: Конюхов Ілля, Ігнатенко Костянтин та Куліш Дмитро у фіналі виграли команду з Києва посівши 1 місце.

Тож результат Ямпільських спортсменів 3 «золотих» та 6 «срібних» медалей.