В Дружбі перевірили «Росагроінвест»

Підприємство здійснює фасування хімічних добрив, що шкодить екології міста

Скарга дружбівчан на роботу підприємства надійшла на адресу голови Сумської облдержадміністрації, той своїм розпорядженням створив комісію, якій доручив перевірку безпечності здійснення господарської діяльності даним підприємством для жителів міста.

24 березня комісія прибула в місто з інспекцією. Була проведена зустріч з очільником населеного пункту, побували гості з обласного центру і на самому скандальному підприємстві ТОВ «Росагроінвест», яке, за свідченням дружбівчан, має негативні наслідки на навколишнє середовище і шкодить здоров’ю людей.

– Уже відбулося перше засідання комісії, – зазначив голова комісії Сергій Демеха. – Одразу стало зрозуміло, що ситуація непроста і за один день проблему не вирішити, щоб розібратися достеменно, слід провести відповідні дослідження шляхом забору проб води, повітря, ґрунту. Про хід перевірки буде згодом повідомлено керівництво області, громадськість, – зазначив посадовець.

Слід зазначити, що питання роботи ТОВ «Росагроінвест» піднімається вже не перший рік. У мешканців міста немає однозначного ставлення до підприємства, адже попри заяви про шкоду екології, ТОВ «Росагроінвест» є одним з найбільших роботодавців і платником податків у населеному пункті.

News Reporter