У ямпільчанина знайшли обріз

Мисливську рушницю добровільно видав поліції мешканець Ямпільського району, тим самим звільнивши себе від кримінальної відповідальності. А ось ще одному 34-річному ямпільчанину  загрожує до семи років позбавлення волі – в нього виявили   обріз гвинтівки, який останні зберігав незаконно.

Про це інформує Відділ комунікації поліції Сумської області

Мешканець району добровільно передав до поліції мисливську рушницю, яка залишилась йому у спадок від померлого родича. Тепер цей громадянин, після проведення поліцією відповідної перевірки, розраховує зареєструвати зброю відповідним чином та отримати дозвіл на її зберігання й використання.

А ось ще один житель Ямпільщини не використав шанс уникнути кримінальної відповідальності і тепер буде відповідати за Законом.

Ямпільським правоохоронцям стало відомо, що 34-річний житель району, який проходить в якості підозрюваного по іншому кримінальному провадженню, зберігає у своїх родичів зброю. Правоохоронці перевірили інформацію, і знайшли обріз нарізної зброї.

«Оглядаючи вміст шафи в одній із кімнат, слідчий поліції виявив згорток, в який був загорнутий обріз рушниці «Мосіна», – розповідає начальник Ямпільського відділення поліції Сергій Забозлаєв. – Там же знайшли й два набої калібру 7,62 мм. Зі слів родичів зловмисника, про заховану зброю вони нічого не знали. Всі знайдені предмети вилучені та направлені на експертне дослідження, а за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 КК України «… зберігання, виготовлення, ремонт вогнепальної зброї, боєприпасів …»».

Наразі щодо чоловіка відкрите ще одне провадження, цього разу – за нелегальне зберігання зброї. Максимальне покарання за цей вид злочину становить сім років ув’язнення.

News Reporter