В Степному з мисливської зброї застрелився 81-річний чоловік

18 квітня до Ямпільського відділення поліції надійшло повідомлення від фельдшера Степненського ФАПу про те, що в селі було знайдено труп чоловіка зі слідами вогнепального поранення.

На місце події відразу ж прибула слідчо-оперативна група, поруч з тілом загиблого було знайдено мисливську гвинтівку, гільзу та два патрони. На тілі чоловіка не було жодних слідів боротьби, окрім власне самого поранення. Це дало підстави правоохоронцям розглядати пріоритетною версію самогубства, водночас, поки що ніхто не відкидає і те, що міг мати місце нещасний випадок.

Як стало відомо зі слів свідків, того дня чоловік повідомив дружині, що має намір полювати на яструбів, які завдають шкоди їх домашній птиці, і наполегливо відправив її за молоком. Коли ж жінка повернулась, то знайшла чоловіка без ознак життя.

Що стало причиною його загибелі – бажання звести рахунки з життям чи банальний нещасний випадок внаслідок недотримання правил поводження зі зброєю? Відповідь на це питання зможе дати лише судово-медична експертиза.

News Reporter