Чи варто білити бордюри в Ямполі?

Ще рік тому відповідь на це питання здалась би очевидною – так, щоб хоч якось прикрасити вигляд старих занедбаних тротуарів.

Але останніми роками в нашому селищі з’явились нові сучасні тротуарні доріжки, які радують око не лише новою бруківкою, а і бордюрним каменем. Останній гарно виглядає без будь-якої побілки.

Звичайно побілений бордюр теж дуже гарний, але ця краса до першого дощу. Практика показує, що навіть невеликі опади змивають крейду, до того ж, зовсім нерівномірно. На загальному плані може здатись, що бордюр ний камінь старий і пошкоджений.

В цьому році в Києві повністю відійшли від практики білити дерева і бордюри вапном, як це робили від радянських часів донедавна. Саму побілку назвали окозамилюванням й показухою.

Звичайно повністю відмовитись від побілки в Ямполі навряд чи вдасться, адже в селищі ще багато бордюрів знаходяться в непривабливому стані. В той же час, можливо було б і правильно не білити новенькі бордюри в центрі селища.

News Reporter

4 thoughts on “Чи варто білити бордюри в Ямполі?

  1. Пропоную, бордюри пофарбувати білою (дорогою) фарбою. Як кажуть на віки.

    1. Видели, как покрасили на площади бордюры? Ну очень “ровненько”!)))) А главное – на веки вечные!!!

  2. Полностью согласен с автором. Это все пережитки советского прошлого- иллюзия благополучия.

  3. Я против белых тротуаров! Это пережитки прошлого! Такая покраска с годами разрушает цемент, вот вам и результат бордюрных крошек! Нечего делать показуху! Лучше силы коммунальных служб направить на уборку поселка.

Comments are closed.