В Ямполі відбулась «Школа патріотів»

П’ятдесят юних ямпільчан долучились до патріотичного проекту молодіжної організації «Молодь Ямпільщини»

Ще восени минулого року організація подала його на обласний конкурс молодіжних проектів і здобула переконливу перемогу. Тож, проект «Школа патріотів» проводився за підтримки Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.

Наметовий табір «Молоді Ямпільщини» розпочав свою роботу 29 квітня, протягом декількох днів п’ятдесят юних ямпільчан, а також мешканців інших населених пунктів району мали змогу пройти унікальний курс, який поєднав у собі і туризм, і військову справу, і патріотичне виховання. Діти не лише вчились орієнтуватись на місцевості та грали в захопливі військово-тактичні ігри, такі як «Зірниця» та Лазертаг, а і безпосередньо спілкувалися з учасниками антитерористичної операції та волонтерами.

– Звичайно, найзахопливішою частиною табору була багатоденна військово-тактична гра «Зірниця», особливо в нічний час, коли ми шукали «ворожі» табори в лісі і захищали прапор свого загону, – розповідає учасник походу Олексій Павленко. – Дуже емоційно пройшли презентації матеріалів про наших друзів по організації, які зараз перебувають в лавах українського війська. Вони повинні знати, що ми ними пишаємось і беремо з них приклад.

Зазначимо, що «Молодь Ямпільщини» активно працює з 2010 року, це вже був восьмий за ліком весняний наметовий табір від молодіжної організації.

 

One thought on “В Ямполі відбулась «Школа патріотів»

  1. Красавцы.Продолжайте в том же духе.Молодые парни должны проходить такие испытания)))

Comments are closed.