NEWS НОВИНИ ЯМПОЛЯ ТА РАЙОНУ 

З чим пов’язана показова результативність охоронців кордону у «Хуторі Михайлівському»?

Митні та прикордонні служби в «Хуторі Михайлівському» звітують про виявлену контрабанду і про спроби підкупу співробітників

Лише за останні дні зловмисники щонайменше тричі намагались перемістити контрабандні товари через державний кордон.

19 травня під час перевірки поїзда сполученням «Кишинів-Москва» прикордонники попередили спробу контрабанди 600 кг м’ясопродукції. 20 травня службова собака винюхала 20 грамів психотропної речовини рослинного походження у потягу, що рухався до Москви. В цей же день, прикордонники спільно з працівниками митниці у вагоні поїзда «Москва-Кишинів» виявили 8 упаковок з манометрами надлишкового тиску «МП3-УУ2».

З «Хутору Михайлівського» надходила і інформація про спробу підкупу прикордонників. 19 травня, під час здійснення прикордонного контролю потягу сполученням «Москва-Кишинів», прикордонники виявили громадянина Вірменії, який в’їжджав в Україну з метою продовження терміну реєстрації на території Росії. В ході проведення контролю другої лінії 49-річний чоловік з метою безперешкодного перетину кордону запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в розмірі 4000 російських рублів.

Нагадаємо, нещодавно на цьому ж митному пості «Хутір Михайлівський»  співробітники СБУ на хабарі затримали митника. Старший державний інспектор митниці  був спійманий на гарячому, під час отримання хабаря від одного із пасажирів поїзда «Москва-Львів». За свої послуги корупціонер просив у пасажира 100 доларів. Більше того, слідчим вдалось з’ясувати, що затриманий систематично вимагав хабарі з пасажирів потягів, за те, щоб не перевіряти їх багажі під час перетину державного кордону. Корупціонер навіть намагався чинити опір правоохоронцям.

Related posts

One Thought to “З чим пов’язана показова результативність охоронців кордону у «Хуторі Михайлівському»?”

  1. Иван

    Хутор – это кормушка для не только для погранцов, но и таможенников и ментов. Там собираются миллионы взяток и только слепой этого не видит.

Comments are closed.