Володимир Осадчий: всі наші випускники успішно складають іспити і  отримують водійські посвідчення

 

Ямпільський спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України, який проводить підготовку водіїв, у вересні пройшов акредитацію і знову набирає учнів. Мешканці району мають змогу тут пройти навчання, які необхідні для отримання водійських посвідчень на право керування легковим автомобілем, мотоциклом та скутером.

 

Володимир Осадчий, який вже 11 років очолює заклад, з гордістю демонструє нам оновлені навчальні класи, які відповідають всім вимогам, автопарк з трьох навчальних автомобілів, скутера та мотоцикла. Говорить, що в закладі створені всі умови для успішного навчального процесу.

 

– Володимире Вікторовичу, чи справді так важко освоїти навики водіння і навчитись керувати транспортним засобом?

 

– Я переконаний, що немає таких людей, яких не можна було б навчити керуванню автомобілем. Просто для цього різним людям необхідно докласти різну кількість зусиль і часу. Це, зокрема, доводить і досвід нашого спортивно-технічного клубу, всі випускники якого за останні одинадцять років успішно склали іспити і отримали водійські посвідчення.

 

Я в жодному разі не хочу сказати, що навчання легке, іноді, це зовсім не так. Але, якщо учень має бажання вчитись – у нього обов’язково все вийде. Ми надамо йому всі необхідні знання з правил дорожнього руху, навчимо керувати автомобілем.

 

– Для успішного навчання потрібно мати якийсь досвід водіння чи достатньо одного бажання навчитись?

 

– Кожна людина індивідуальна, хтось вже має невеликий досвід і навички, отримані, наприклад, на особистому транспорті у батька чи чоловіка, а є і такі, які взагалі вперше сіли за кермо автомобіля в стінах нашого закладу. Це не так важливо, головне, щоб у них було бажання. Тим паче, що у нас працює чудовий майстер Андрій Сидоренко, який має вже 17 років стажу роботи в цій сфері. Він вміє знайти індивідуальний підхід до кожного учня, зрозуміло пояснити, коректно вказати на допущені помилки. Тож, навчатись з ним одне задоволення.

 

– У вашому закладі навчаються лише мешканці Ямполя?

 

– Не лише, багато учнів зі Свеси, Дружби та інших населених пунктів району. До того ж, у нас навчаються мешканці сусіднього Середино-Будського району, так вийшло, що у них немає власного закладу.

 

Взагалі, випускаємо приблизно 100 учнів за рік, це, як правило, чотири групи, які навчаються протягом десятьох тижнів. Бажаючих записатись на курси завжди вистачає – люди розуміють, що в наш час важко обійтись без автомобіля. Тож, намагаються отримати водійські посвідчення. Тим не менш, ми раді всім, потужності СТК дозволяють набирати і навчати більші групи.

 

– Що потрібно, щоб вступити на навчання?

 

– Потрібен мінімальний пакет документів: копія паспорта, атестата про освіту та ідентифікаційного коду, медична довідка та фотографії. Звичайно, навчання платне, але ціна доступна для всіх.

 

Учні, які пройшли навчання в нашому закладі і успішно склали внутрішній екзамен, отримують сертифікат про закінчення закладу. З цим документом можна їхати в будь-який територіальний сервісний центр, колишній МРЕО, і складати іспит на отримання водійського посвідчення. Ще раз повторюсь, за одинадцять років роботи у нас не було жодного випускника, який не отримав би водійське посвідчення. Це в першу чергу, говорить про якість роботи нашого спортивно-технічного клубу.

 

News Reporter

1 thought on “Володимир Осадчий: всі наші випускники успішно складають іспити і отримують водійські посвідчення

  1. за якою адресою ви знаходитесь, та яка приблизна оплата Ваших послуг?

Comments are closed.