Ямпільська райрада вимагає повернути електропотягу Фастів-Зернове вагони І та ІІ класу

 

Відповідне звернення до керівництва «Укрзалізниці» депутати прийняли на позачерговій сесії, яка відбулась сьогодні в Будинку рад.

 

Окрім повернення комфортних вагонів, які зняли з рухомого складу влітку, народні обранці просять відкрити залізничну касу на зупинці «Івотка» та відновити повноцінну роботу такої ж каси на станції «Янпіль». У зверненні зазначається і про незадовільний стан залізничної інфраструктури району, яка впливає на якість обслуговування і безпеку пасажирів.

 

На сесії також були внесені зміни до програми соціально-економічного розвитку та бюджету району на поточний рік, заслухано звіт директора районної дитячо-юнацької спортивної школи та розглянуто ряд інших питань.

 

ф0

ф1

ф2

ф3

ф4

ф5

ф6

ф7

ф8

ф9

News Reporter

6 thoughts on “Ямпільська райрада вимагає повернути електропотягу Фастів-Зернове вагони І та ІІ класу

  1. А Ямпiльська райрада хоч знае яка рiзниця мiж 1 та 2 классом? Напевно, нi. А рiзниця лише в вартостi, при однаковому комфортi. Тепер хоч нас не дурять. Краще iздити в столицю за 32(!) гривнi в 3 класi i не заморочуватися. Стосовно каси на Iвотцi, то гендиректор Укрзалiзницi на днях заявив в Урядi мiж iншим, що в 2018 роцi буде запроваджено електронний квиток на всi регioнальнi поiзди. Тобто квиток можна буде купити в банкiвському термiналi.

    1. Так в чём проблема, покатайся ежедневно в таких условиях за 32 грн, месяц-второй потом посмотришь на своё заворачивание – эксперт комнатный.

  2. Больше всех начальник бюро правовой помощи переживает….))

  3. А де це наш благодєтєль ,всеобласний генеральний депутат? Потім з’явиться медалі на себе повісить!!!

Comments are closed.