Ямпільчанин привіз «срібло» з Берліну

Після довгої перерви клуб «Самурай» знову вступив в фазу змагальної активності.

Про це Ямпіль.INFO повідомив тренер клубу Ігор Кучер

Перші змагання,які стояли в змагальному календарі клубу цього року виявився один із популярних європейських турнірів, міжнародний турнір Berlin Open 2018 (карате WKF) , який проходив 17-18.02. в місті Берлін, Німеччина. Від Сумської області на цьому турнірі прийняло участь два спортсмена Главатчук Діана та Кучер Ігор. В загалом Україну представляли 56 спортсменів з 6 областей. В турнірі прийняло участь 1560 спортсменів з 23 країн світу. За результатами змагань Україна посіла перше загальнокомандне місце, друге Німеччина, третє Польща. В медальну скарбницю від нашої області «срібну» нагороду приніс Кучер Ігор , який в попередніх поєдинках здолав спортсменів з Німеччини, Нідерландів та Росії, а у фіналі поступився спортсмену з Непала з рахунком 1:0. Главатчук Діана посіла 4-е місце вигравши три попередні поєдинки, поступившись спортсменці з Італії. На далі клуб «Самурай» продовжує готуватись до змагань, це буде міжнародний турнір Kharkiv Open (національна прем’єр ліга) та Grand Prix Siovakia , який відбудеться в місті Братислава.