Вийшов у світ дев’ятий номер «Голос часу»

За розвитком подій ви можете в режимі реального часу слідкувати на нашому сайті, а ексклюзивні новини, інтерв’ю та аналітичні матеріали ми, як завжди, розміщуємо на сторінках газети «Голос часу»

До вашої уваги головні теми дев’ятого номеру газети

Ямпіль опинився на межі комунального колапсу

З четверга районний центр залишився без послуг вивезення сміття, утримання житлових будинків та освітлення під’їздів. Окрім того, під питанням залишається водопостачання населеного пункту.

я1

На що спрямувала кошти районна рада?

Основні напрямки, на які були спрямовані кошти вільного залишку районного бюджету, а також інші важливі рішення позачергової сесії районної ради. Зокрема, про премію для талановитих дітей, приватного стоматолога в районній лікарні та неоголошений конкурс на кращу сільську раду…

я1

 Скільки приватних підприємців району були змушені закрити власну справу?

Дворазове підвищення розміру податків та єдиного соціального внеску на початку минулого року призвело до масового закриття підприємницької діяльності. Стало відомо, скільки ямпільських ФОПів вирішили закрити бізнес, або «піти у тінь» у минулому році.

я4

Нові тарифи на водопостачання та водовідведення

Виконавчий комітет Ямпільської селищної ради офіційно опублікував рішення про введення в дію нових тарифів для мешканців Ямполя. Тож, наскільки зростуть суми у платіжках ямпільчан?

я3

Готуємось до перевірок

Управління Держпраці у Сумській області протягом року перевірить шість підприємств, що розташовані на території району. Ми дізнались, на підставі чого приймається рішення про проведення планової перевірки та кількість перевірок ямпільських підприємців, що були проведені управлінням  у минулому році.

я4

Зарплата вчителям та медикам, послуги ЖКГ та залізниця

Депутати районної ради ухвалили три звернення до голови Уряду, голови Сумської облдержадміністрації та генерального директора Укрзалізниці. Що вимагали народні обранці від чиновників?

06

Олег Посохов: моє покликання – допомагати людям

Останніми роками на Ямпільщині спостерігається тенденція зростання кількості пожеж. У таких ситуаціях особлива відповідальність лягає на плечі працівників рятувальних служб. Про будні ямпільських пожежних ми поспілкувались з інспектором ДПРЧ 10 Олегом Посоховим.

я2

News Reporter