ХК «Дружба» вийшов у фінал чемпіонату області з хокею

Півфінальні ігри чемпіонату Сумської області з хокею у вищій лізі відбулись сьогодні в обласному центрі

Першими на лід вийшли хокеїсти з Сум та Білопілля. ХК «Суми» впевнено переміг з рахунком 5:3.

В другій півфінальній грі зустрілись ХК «Дружба» та ХК «Конотоп». Гра проходила у рівній боротьбі і лише у третьому періоді дружбівчани відкрили рахунок. Закинута шайба на рахунку молодого гравця Владислава Латиша. Через хвилину ХК «Дружба» подвоїв рахунок . Результативним кидком завершив атаку Владислав Длугаш. А остаточний рахунок цього півфіналу встановив за 3 хвилини до закінчення гри Ігор Лещенко.

3:0 – ХК «Дружба» в фіналі чемпіонату. Фінальний матч ХК «Дружба» зіграє з ХК «Суми» наступними вихідними в обласному центрі.