ХК «Дружба» – чемпіон Сумської області з хокею

Сьогодні відбулись фінальні ігри чемпіонату області з хокею.

У боротьбі за перше місце зустрілись  ХК «Суми» та ХК «Дружба». На 9 хвилині першого періоду шайбу у ворота сумчан закинув Ігор Лещенко з передачі Володимира Длугаша. Через 2 хвилини рахунок подвоїв Дмитро Золошков.

У другому періоді шайбу закинув Руслан Комаров. Він же відзначився і в третьому періоді – 4:0. Лише за 2 хвилини до закінчення фінальної гри сумчани закинули одну шайбу у відповідь. Тож 4:1-ХК «Дружба»- чемпіон Сумської області.

У грі за «бронзу»  білопольський «Лідер» з рахунком 4:3 переміг ХК «Конотоп»  .