Ямпільські каратисти продовжують здобувати медалі

Нещодавно команда клубу «Самурай» приймала участь у трьох значущих національних змаганнях.

Про це повідомив тренер команди Ігор Кучер

Чемпіонат України з карате skif, що проходив у Київському політехнічному інституті, зустрів близько 700 учасників з усіх регіонів країни.  У напружених поєдинках призерами стали: Кучер Ігор 2-е місце  категорія 18+, Конюхов Ілля 2-е місце категорія 14-15 років, Кожедуб Олександр 2-е місце 10-11 років, а також молодша команда хлопців 8-9 років зайняла 3-е місце та старша команда дівчат «Kucher Team» стали чемпіонами Украйни. А ось з наймасштабнішого  міжнародного турніру в Україні з карате wkf, що проходив в місті Львів, Главатчук Діана категорія 16-17 років привезла додому «бронзову» нагороду.

І на останок Всеукраїнська гімназіада з карате, де змагаються збірні областей в категоріях кадети,юніори, порадувала нас також «бронзовою» нагородою Главатчук Діана. Отже, три «золоті», три «срібні» та п’ять «бронзових» медалей на рахунку клубу «Самурай» в найпрестижніших змаганнях  з карате в Україні.