В Ямполі відремонтують чергову тротуарну доріжку

Працівники підрядної організації завезли бруківку на вулицю Спасо-Преображенську

Саме тут, на ділянці біля банку «Аваль», невдовзі розпочнуться роботи по заміні старого асфальтного покриття на сучасну бруківку

01

News Reporter

9 thoughts on “В Ямполі відремонтують чергову тротуарну доріжку

 1. Чудово, що ремонтують біля Авалю, але може залатати дірки проти бібліотеки. Машини вже їдуть по “тротуару”. Жителі отримують травми.

  1. Я теж пішохід, але мені потрібно їздити в лікарню або до рідні громадським транспортом, я вже не говорю про придбання чи ремонт якоїсь техніки, яку теж треба довезти в нормальному стані.

 2. каменний тротуар це добре, виклали і більше робити нічого непотрібно (ні чистити, ні посипати, трактором їздити по ньому незя)

 3. треба і тротуари і дороги! а нетак що комусь одне грошей нехвате не на одне не на друге. а так потрішки робиться

 4. Цікаво: як дорогу від ям залатати в центрі селища – це дорога регіонального значення, не наша, як тротуар викласти на це можемо і гроші виділити. Поки не буде адекватних доріг- вздовж тротуару прийдеться ставити забор, щоб водії ями по тротуару не об’їзжали

 5. Так, у тому ж і справа Олексію, що дорога -регіонального значення, а тротуари місцевого. Тому на їх ремонт селищна рада і виділяє кошти.
  І взагалі у нас всі такі розумні – коли нічого не робилося – так нічого і не говорилося. А тепер, що не робиться все не так: то не там дорогу ремонтують, то не ту вулицю освітлюють, то не тому дому дах змінили……всього і не перерахувати.
  То пишуть, що мер тільки пару років останніх працює, щось робить, а то не робилося нічого. Люди добрі підніміть очі, озирніться навколо, пройдіть по селищу. Ви думаєте всі ці дахи, надбудови, дороги, освітлення, колодязі, парки, дитячий садочок…..та всього і не перелічиш, бо ми бачимо тільки те, що стосується саме нас, зробилося за пару років????????????????????????????. Ой хотіла б я бачити того грамотія на посаді мера. Хай би зробив.
  А що, коли і де робиться, можна побачити на сайті Ямпільської селищної ради. Заходьте інколи…. Все в Ямполі доведено було до ручки. Думаєте легко відновлювати???????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *