Команда «Легіон» з Ямпільського району взяла участь в Першому Чемпіонат світу з модерн Айкі-Будо, які відбулись 4 листопада в Харкові

Про це Ямпіль.INFO повідомив тренер спортсменів Святослав Беспалий

В турнірі брали участь спортсмени з України, Турції, Ізраїлю та Білорусії. Всього близько 200 учасників, п’ять з яких представляли Ямпільський район.

В програмі КАБУДО (формальний комплекс зі зброєю) перше місце зайняла Валерія Левенець з міста Дружба.

В програмі АРНІС (контактний бій на коротких палках) у віковій категорії 14-15 років перше місце виборов Борисенко Канан з міста Дружба, а другим став Заярний Тімур з смт Ямпіль. У віковій категорії 16-17 років перше місце зайняв Упиров Микита з смт Ямпіль

В програмі ножовий бій у віковій категорії 12-13 років друге місце зайняв Синегуб Богдан з смт Ямпіль.

-Цей успіх був би неможливим без підтримки батьків спортсменів, які у наш важкий час знайшли кошти на поїздку дітей на змагання, – розповідає Святослав Михайлович. – Приємно, що виступ юних ямпільчан виправдав всі очікування. Адже, за підсумками турніру, всі спортсмени отримали право виступити на наступних великих змаганнях.