ХК «Дружба» стає  лідером  чемпіонату Сумської області з хокею (Фоторепортаж)

Сьогодні завершився другий тур Чемпіонату області з хокею у вищий лізі. ХК «Дружба» приймав на своєму майданчику  ХК «Конотоп». Матч пройшов за явною перевагою господарів. Вже в першому періоді рахунок матчу становив 7:0 на користь ХК «Дружба». У другому і третьому періодах дружбівчани збавили оберти, чим  дали змогу гостям вирівняти гру. Рахунок зустрічі 11:5 на користь ХК «Дружба». Результати інших ігор другого туру: ХК “Суми”- ХК “Шостка” 4:3 (бул), ХК “Кролевець”- ХК “Лідер” (Білопілля) 4:3

Дві перемоги поспіль виводять  ХК «Дружба» у лідери чемпіонату області з хокею. Вони набирають 5 очок, друге місце за ХК “Кролевець” – 3очка (після однієї гри), 3 місце – ХК “Лідер”-3очки (піля двох ігор)