У січні на Ямпільщині викрили 24 «самогонні точки» – поліція

Правоохоронці закликають свідомих громадян долучитися до боротьби з самогоноварінням та повідомляти до найближчого відділку про факти виготовлення та реалізації саморобної горілки.

Повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області

Лише у січні нинішнього року дільничні офіцери поліції та групи реагування патрульної поліції встановили 24 факти виготовлення та зберігання самогону. Припинили роботу кількох «самогонних точок» і влучили та знищили 65 літрів самогону, близько десяти літрів браги та кілька пристроїв для виготовлення саморобного алкоголю. 

Поліція звертається до жителів району з пересторогою: будьте свідомими своїх вчинків і не порушуйте чинне законодавство. Споживання саморобного алкоголю нерідко приводить людей на лікарняні ліжка і завдає непоправної шкоди здоров‘ю. Ті з громадян, котрі займаються цим неблаговидним промислом, окрім того, що самі порушують закон, своєю «продукцією» можуть завдати чималої шкоди іншим громадянам. Більш того – серед їх покупців нерідко виникають конфлікти та сварки, що закінчуються вбивством або спричиненням тяжких тілесних ушкоджень.

Тому правоохоронці Ямпільщини закликають всіх свідомих громадян долучитися до боротьби з самогоноварінням, і сповіщати відому їм інформацію про такі факти за телефонами: (05456)-2-12-60 або «102» з мобільного. Кожне таке повідомлення буде найретельнішим чином перевірене, а винні – притягнуті до відповідальності.

News Reporter

7 thoughts on “У січні на Ямпільщині викрили 24 «самогонні точки» – поліція

  1. А ничего что полицейские эти точки все знают и крышуют их а кто не платит попадает под раздачу!

  2. Сама обычная статистика!
    Только полиция пускай публично откроет кто варит какой штраф им.
    А то все отчитываться а у меня как была на улице точка так и есть алкаш как ходили так и ходят

  3. А при сообщении здесь адреса наливайки ; будет ли закрыта точка продажи самогона полицией ?

  4. Интересно а выкрыли точку Аверьяненков в Ямполе напротив магазина по ул. Калиновой?

    1. Насчет доносов не знаю. Но то, что любит наш народ жрать говно, – это точно. Самогон должен быть без голов (первой вонючей фракции с адским содержанием ядов) и хвостов (последней фракции с сивухой) и самогон должен быть перегнан 2 раза, а не один. Люди, очнитесь, вы пьете самое дешевое ядовитое пойло, а потом удивляетесь тому, откуда у вас рак и со внутренностями проблемы.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *