Виборчі дільниці Ямпільського району підпорядковуватимуться Глухівській ТВК

Відповідне рішення ухвалила Центральна виборча комісія

На відміну від позачергових президентських виборів 2014 року, на чергових виборах голови держави 31 березня 2019 року дільничні виборчі комісії Ямпільського району увійдуть до складу  територіального виборчого округу №159 з центром в м. Глухів. Окрім нашого району, до складу ТВК увійдуть місто Глухів, Глухівський, Путивльський, Середино-Будський, Ямпільський райони, частина Кролевецького та Шосткинського районів.

На Ямпільщині буде створено 30 дільничних виборчих комісій, адреси яких вже відомі:

ВД № 590704ДП “Свеське лісове господарство”, к.1, 2
вул.Дачна, 24, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226
смт Свеса – вул.Благодатна, вул.Дачна, вул.Залізнична, вул.Козацька, вул.Кошового, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Перемоги, вул.Привокзальна, вул.Соборна: 3А; вул.Троїцька, вул.Щастя, пров.Благодатний, пров.Дачний, пров.Залізничний, пров.Макаренка, пров.Щастя
ВД № 590705школа №2, к.1, 2
вул.Центральна, 6, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226
смт Свеса – вул.М.Коцюбинського, вул.Соборна: 1, 2; вул.Софіївська: 1–4; вул.Центральна: 2, 7; пров.Менделєєва
ВД № 590706школа №1, к.1, 2
вул.Грушевського, 25, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226
смт Свеса – вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Журавльова, вул.Заводська, вул.Миру, вул.Нова, вул.Олімпійська, вул.Соборна: 1А, 3, 4; вул.Софіївська: 5–6; вул.Центральна: 1, 3–5, 17–17А; вул.Чехова, пров.Миру, пров.Олімпійський, пров.Чехова
ВД № 590707аграрний ліцей, к.1, 2
вул.Неплюєва, 2, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226
смт Свеса – вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гастело, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Кожедуба, вул.Лісна, вул.Менделєєва, вул.Неплюєва, вул.Низова, вул.Прокоф’єва, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Терещенська, вул.Тургенєва, вул.Ушакова, вул.Франка, вул.Ціолковського, вул.Чайкіної, вул.Шевченко, пров.Гастело, пров.Кожедуба, пров.Низовий, пров.Прокоф’єва, пров.Пушкіна, пров.Терещенський
ВД № 590708школа, к.1, 2
вул.Неплюєва М., 2А, с.Воздвиженське, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41242
с.Воздвиженське, с.Говорунове, с.Рождественське, с.Сороковий Клин
ВД № 590709школа, к.1, 2
вул.Штанюк М., 50, с.Грем’ячка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41243
с.Грем’ячка, с.Окіп, с.Олине, с.Туранівка
ВД № 590710школа, к.1, 2
вул.П.Сагайдачного, 30, с.Княжичі, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41244
с.Княжичі, с.Веселий Гай, с.Гирине, с.Орлів Яр, с.Степанівка
ВД № 590711школа, к.1, 2
вул.Центральна, 15, с.Марчихина Буда, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41224
с.Марчихина Буда, с.Дем’янівка, с.Ломленка, с.Родіонівка, с.Руденка
ВД № 590712фельдшерсько-акушерський пункт, к.1, 2
вул.Центральна, 3, с.Микитівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41241
с.Микитівка, с.Зелена Діброва, с.Зорине
ВД № 590713будинок культури, к.1, 2
вул.Центральна, 55, с.Орлівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41240
с.Орлівка, с.Ржане, с.Шевченкове
ВД № 590714школа, к.1, 2
вул.Центральна, 7, с.Усок, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41230
с.Усок
ВД № 590715сільська рада, к.1, 2
вул.Заболотівка, 63, с.Паліївка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41231
с.Паліївка
ВД № 590716школа №1, к.1, 2
вул.Кожедуба, 6, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220
м.Дружба – вул.Березова, вул.Джерельна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Кожедуба, вул.Лісна, вул.Марченка І., вул.Миру, вул.Підлісна, вул.Поліська, вул.Роздольна, вул.С.Гнібеди, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Шарапова М., вул.Шевченка, пров.Миру
ВД № 590717будинок культури, к.1, 2 
вул.Шкільна, 13, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220
м.Дружба – вул.В.Артеменка, вул.Вишнева, вул.Заводська: 1А–17, 33, 35; вул.Мокрушина, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Шкільна, пров.Вишневий, пров.Парковий, пров.Садовий
ВД № 590718Юрасівський клуб, к.1, 2
вул.Кооперативна, 18, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220
м.Дружба – вул.Дружба, вул.Кооперативна, вул.Польова, вул.Юрасівська, пров.Юрасівський, с.Довжик
ВД № 590719школа, к.1, 2
вул.Калинова, 19, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220
м.Дружба – вул.Б.Хмельницького, вул.Журавська: 13–230; вул.Калинова, вул.Клубна, вул.Л.Чайкіної, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Степова, вул.Терещенка, вул.Тургенєва, вул.Центральна, пров.Журавський, пров.Клубний, пров.Молодіжний, пров.Центральний
ВД № 590720Хутір-Михайлівська дистанція колії, к.1, 2
вул.Привокзальна, 10, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220
м.Дружба – вул.Базарна, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Журавська: 1–12; вул.Заводська: 18–29, 34, 36–71; вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Зоряна, вул.Козацька, вул.Коцюбинського М., вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Михайлівська, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Покровська, вул.Привокзальна, вул.Проектна, вул.Путійська, вул.Свободи, вул.Солов’їна, вул.Соровського, вул.Стаханова, вул.Тиха, вул.Учительська, вул.8 Березня, пров.Луговий, пров.Озерний
ВД № 590721районний центр культури і дозвілля, к.1, 2
бульв.Ювілейний, 5, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200
смт Ямпіль – вул.Бузкова, вул.Вишнева, вул.Глухівський Шлях, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Красняка, вул.Лугова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Незалежна, вул.Неплюєва, вул.Нова, вул.Речицька, вул.Сіверська, вул.Спасо-Преображенська: 26, 28, 32, 34–42, 52; пров.Бузковий, пров.Глухівський Шлях, пров.Михайла Коцюбинського, пров.Незалежний, пров.Неплюєва, пров.Спасо-Преображенський
ВД № 590722Ямпільска районна станція юних натуралістів, к.1, 2
вул.Ботанічна, 23, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200
смт Ямпіль – бульв.Ювілейний, вул.Ботанічна, вул.Заводська, вул.Поліська, вул.Соборна, вул.Спасо-Преображенська: 25, 27, 29–31А, 33, 43–51, 53–78; пров.Поліський
ВД № 590723школа №1, к.1, 2
вул.Шкільна, 10, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200
смт Ямпіль – вул.Бондарівка, вул.Вербова, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Єгорівська, вул.Кооперативна, вул.Красний Кут, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Садова, вул.Спасо-Преображенська: 4–16; вул.Травнева, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.75 Гвардійської дивізії, пров.Шевченка, пров.Шкільний, с.Івотка, с-ще Неплюєве
ВД № 590724контора лісництва, к.1, 2
вул.Партизанська, 32, с.Прудище, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200
с.Ольгине, с.Прудище, с.Ростов
ВД № 590725фельдшерсько-акушерський пункт, к.2, 3
вул.Садова, 14А/2, с-ще Привокзальне, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200
с-ще Привокзальне
ВД № 590726будинок культури, к.1, 2
вул.Центральна, 54, с.Імшана, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41209
с.Діброва, с.Імшана
ВД № 590727сільська рада, к.1, 2
вул.Центральна, 2, с.Антонівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41212
с.Антонівка, с.Лісне
ВД № 590728сільський клуб, к.1, 2
вул.Зарічна, 2, с.Білиця, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41214
с.Білиця, с.Чижикове
ВД № 590729сільська рада, к.1, 2
вул.Центральна, 3, с.Дорошівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41213
с.Дорошівка, с.Василець, с.Дорошенкове, с.Косинське, с.Палащенкове, с.Романькове
ВД № 590730сільська рада, к.2, 3
вул.Центральна, 41, с.Степне, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41210
с.Степне, с.Майське, с.Феофілівка
ВД № 590731школа, к.1, 2
вул.Центральна, 5, с.Чуйківка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41223
с.Чуйківка, с.Бугор
ВД № 590732школа, к.1, 2
вул.Гончаровка, 68, с.Шатрище, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41211
с.Шатрище, с.Деражня, с.Папірня, с.Скобичівське
ВД № 590733КЗ”Центральна районна лікарня”, к.1, 2, 1-й поверх
вул.Незалежна, 38, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200
Комунальне некомерційне підприємство “Ямпільська центральна районна лікарня” Ямпільської районної ради Сумської області

Також з’явилась інформація про осіб, які представлятимуть інтереси кандидатів на території ТВК №159:

Прізвище, Ім’я та по батьковіМісце роботи та посадаСуб’єкт подання кандидатури до складу ОВК
Биков Валентин Вікторовичфізична особа – підприємецьМураєв Євгеній Володимирович
Бурлака Юрій Олександровичтимчасово не працюєБойко Юрій Анатолійович
Буц Оксана ВолодимирівнаПП “Буц”Данилюк Олександр Володимирович
Ковальова Ольга Олександрівнатимчасово не працюєРигованов Руслан Олександрович
Лисенко Віктор Івановичтимчасово не працюєТимошенко Юлія Володимирівна
Матвієнко Микола ПавловичКонотопськи університетГриценко Анатолій Степанович
Мощенко Євген Вікторовичфізична особа – підприємецьЛяшко Олег Валерійович
Решетняк Віктор ФедоровичпенсіонерКошулинський Руслан Володимирович
Халявко Людмила Іванівнафізична особа – підприємецьВілкул Олександр Юрійович
Чепурний Андрій Миколайовичфізична особа – підприємецьСадовий Андрій Іванович
News Reporter

1 thought on “Виборчі дільниці Ямпільського району підпорядковуватимуться Глухівській ТВК

  1. Дуже вдячний за надану інформацію, бо члени комісії, спостеригачі, дільничної виборчої комісії не можуть розібратися зразу в нових найменувань вулиць, за якими відносяться ДВК.І місцеві жителі давно, не звикли ще, стару назву говорять,потім нову назву вулиць. Я по схематичній мапі з Глухівської БТІ, можу вказати вже точніше і прожив в Дружбі 16 років.

Comments are closed.