В Сумах заарештували штабістів Порошенка, прокуратура відкрила справу на поліцейських

У Сумах поліція затримала в офісі однієї з політичних партій двох осіб, які начебто проводили підкуп виборців. Прокуратура зі свого боку відкрила кримінальне провадження проти поліцейських за перевищення службових повноважень.

Як повідомляє поліція Сумщини, 21 лютого правоохоронці отримали виклик від місцевої мешканки, яка стверджувала, що в одному з будинків на вулиці Курській невідомі роздають гроші за голосування за одного із кандидатів у президенти.

Прибувши за вказаною адресою, співробітники поліції з’ясували, що там розташований офіс однієї з політичних партій. У приміщенні правоохоронці виявили двох чоловіків. Обидва були затримані, оскільки, як пояснюють у поліції, відмовилися коментувати підкуп виборців. Також в сумці одного із них поліцейські помітили предмет, “схожий на пістолет”.

Водночас у прокуратурі стверджують, що громадяни були затримані без будь-яких законних підстав, а саме приміщення опечатано без жодних відповідних дозволів. Обох затриманих після втручання працівників прокуратури звільнили.

Проти поліцейських прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 365 (Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), ст. 170 (Перешкоджання законній діяльності політичних партій) та ч. 1 ст. 371 (Завідомо незаконне затримання) Кримінального кодексу. Розслідуватиме справу Служба безпеки України.

За даними джерел Української правди, йдеться про офіс партії “Блок Петра Порошенка”.

Слід зазначити, 21 лютого у Службі безпеки України заявили про викриття злочинної організації, яка намагалася створити по Україні “виборчі піраміди” з метою фальсифікації результатів виборів президента. Організаторами цих “виборчих пірамід” нібито є народні депутати від “Батьківщини” Валерій Дубіль і Руслан Богдан.

News Reporter