В Ямполі відбувся ювілейний пісенний фестиваль

Двадцятий районний дитячий фестиваль-конкурс виконавців сучасної естрадної пісні «Чарівний ключик» відбувся сьогодні на сцені Районного центру культури та дозвілля.

Про це Ямпіль.INFO повідомили в Ямпільському РЦКД

Кожного року «Чарівний ключик» збирає талановитих, юних дівчат і хлопці Ямпільщини,  які закохані в музику, які пісні віддають не аби яку частинку свого життя, для того щоб поспілкуватися, набратися досвіду, показати свої вокальні навички і вміння на розсуд компетентного журі і вимогливих глядачів, і просто провести гарно час разом.

 До участі у конкурсі цього року надійшло 40  заявок з різних куточків нашого району. Конкурс проходив у 4 вікових групах:

–     молодша І група (до 7 років включно);   

–     молодша ІІ група (з 8 до 10 років включно);

–     середня група (з11 до 13 років включно);

–     старша група (з 14 до 17 років включно).

Оцінювання виступів  виконавців проводилось за такими критеріями: володіння голосом (чистота інтонації, техніка вокалу); розкриття художнього образу. 

За рішенням журі усі юні вокалісти  були нагороджені грамотами за участь у ХХ відкритому  районному дитячому фестивалі-конкурсі виконавців сучасної естрадної пісні «Чарівний ключик». Підводячи підсумки конкурсу, голова журі начальник відділу культури і туризму Ямпільської районної державної адміністрації Олександр Рябуха, оголосив переможців і призерів  у кожній віковій категорії.

У віковій категорії «Молодша І група» нагороджені:

–   Ткаченко Олександра, Дружбівський міський Палац культури  (за зайняте І місце);

–  Московко Анастасія, Ямпільський дитячий  навчальний заклад ясла-садок «Малятко», КЗ Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості  та Масюк Марія, Дружбівський міський Палац культури (за зайняте II місце);

–   Ємельянова Аліна, Імшанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, КЗ Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості (за зайняте III місце);

у віковій категорії «Молодша ІІ група»:

– Юрченко Софія, КЗ Ямпільська районна дитяча музична школа  (за зайняте І місце);

–  Куліш Анастасія, КЗ Ямпільська районна дитяча музична школа та   Ніжнік Вероніка КЗ Ямпільська районна дитяча музична школа (за зайняте II місце);

– Демченко Анастасія, Дружбівський НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад та Кузюра Тетяна , Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, КЗ Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості (за зайняте ІІІ місце);    

у віковій категорії «Середня група»:

– Кульша Ангеліна, Дружбівська філія Дружбівського НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад , КЗ Ямпільський РЦДЮТ (за зайняте І місце);  

– Безугла Анастасія, КЗ Ямпільська районна дитяча музична школа та Рябоконь Ярослав КЗ Ямпільська районна дитяча музична школа (за зайняте ІІ місце);

–   Рябуха Марія, КЗ Ямпільська районна дитяча музична школа  та Стужук Валерія, Орлівський НВК  : загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (за зайняте III місце);

у віковій категорії «Старша група»:

–    Істоміна Ангеліна, Дружбівський міський Палац культури та Ніжнік Катерина КЗ Ямпільська районна дитяча музична школа    (за зайняте III місце);

– Мороз Дар’я, Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, КЗ Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості та Савченко Катерина,  КЗ Ямпільська районна дитяча музична школа (за зайняте IIІ місце).

00

01

02

03

04

05

06

07

08

09

010

011

012

013

014

015

016

017

News Reporter