Дискусійний клуб “До змін через діалог”: оберіть 10 найцікавіших питань

Темою першого засідання дискусійного клубу «До змін через діалог», яке відбудеться 10 квітня, стане «Реформа освіти в Ямпільському районі». Головним гостем засідання стане начальник відділу освіти молоді та спорту Ямпільської районної державної адміністрації Олег Васильович Проценко.

Зараз ми оголошуємо початок прийому питань, які пропонуємо додавати в форму для коментарів на сайті yampil.info, або за телефоном 0664176367. Звертаємо увагу, що паралельно відбуватиметься голосування по визначенню десяти найцікавіших питань – гість студії відповість саме на них.  

Оберіть десять питань на які хотіли б отримати відповідь!

View Results

Loading ... Loading ...

News Reporter

29 thoughts on “Дискусійний клуб “До змін через діалог”: оберіть 10 найцікавіших питань

 1. З подачі відділу освіти був створений Свеський освітній округ, а це означає що Орлівський НВК стане 9-річною школою. Чи є це справедливим, адже Орлівський НВК є одним з кращих навчальних закладів Сумської області за успішністю випускників на ЗНО?

 2. Существует ли в школах нашего района обязательная сдача денег на ремонт школ? Насколько это законно?

 3. Будет ли в школах района усилен контроль над тем, чтобы дети без прививок НЕ посещали учебное заведение?

 4. Олег Васильович, хто в позашкільних закладах, а зокрема в РЦДЮТ, обирає прфілі гуртків? Чи доречно в цьому закладі культивувати лиже малювання? Скільки груп малювання на данний час викладається в цьому закладі?

 5. Почему в Привокзальном есть детский сад, а в Имшане нет (хотя детей там намного больше). Почему бы вам не предложить реорганизировать местную школу НВК?

 6. У школах району впроваджують програму Нова школа. Які перші враження? Досягнення і првали за 7 місяців.

 7. Почему в школах не разрешают создавать коммерческие буфеты, если дети всё-равно идут на большой перемене в магазин?

 8. Скільки людей сьогодні працює в галузі освіти (вчителі, технічний персонал, чиновники та контролюючі)? Чи може район утримувати таку кількість освітян при мінімальній кількості учнів?

 9. Що змінилося в Ямпільській ДЮСШ після зміни директора закладу? Якщо ранійше наші футболісти займали останні місця, то зараз зовсім не беруть участі в змаганнях. Може є якісь успіхи в інших видах спорту?

 10. В школах дети повально курят, употребляют алкоголь и, нередко, наркотики. Вы признаёте эту проблему? Как можно с ней бороться и что реально делается?

 11. Чому в учнівських олімпіадах, конкурсах, семінарах для педагогів району методисти відділу освіти не приймають активної ПРАКТИЧНОІ участі, а лише організовують їх. Вони мають години у школах і є педагогами ?

 12. Наразі політичним трендом в Україні є поява нових облич. Скажіть, будь ласка, чи слід очікувати кадрових змін серед директорів шкіл? Адже дехто з них не тільки розпочинав свою педагогічну діяльність за часів СРСР, а і методів керівництва навчався там же чи то у Берії, чи у Андропова.

 13. Где можно посмотреть календарь спортивных мероприятий на этот год для взрослых?Почему не публикуются в прессе? Какие соревнования для взрослых будут проводиться в летне-осеннем периоде?

 14. Почему прекратили проводить туристические слеты для детей и взрослых? Не планируется возобновление такого полезного и актуального мероприятия?

 15. Я вже більше 10 років назад закінчила Ямпільську школу №1, і з того часу весь час чую, що школу хочуть то закрити, то перевести на 9 класів… Поясніть, з чого беруться подібні розмови? Кількість учнів майже така? як і в другій школі, рівень знань учнів високий, вчителі – професіонали своєї справи, а гарному відношенню вчителів до учнів можуть позаздрити інші великі школи району.

 16. чому у позашкільному закладі, яке підпорядковане відділу освіти, працюють педагогами такі люди які взагалі не мають ніякої освіти? як це вирішується??? а люди з вищою освітою стоять на біржі труда.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *