Дитячий конкурс “Збережемо ялинку!”

В Ямпільській районній станції юних натуралістів з 25.12.20121 по 14.01.2013 працює щорічна виставка композицій та поробок вихованців та педагогів закладу. Вона проводиться в рамках екологічного місячнику “Збережемо ялинку”. На огляд відвідувачам виставлено понад сімдесят єкспонатів. Особливістю цієї виставки є те, що всі роботи виконані без використання зеленого природнього матеріалу.

One thought on “Дитячий конкурс “Збережемо ялинку!”

  1. КОНКУРС МАЛЮНКІВ
    Категорія 1-4 класи.
    1 місце – Ткачик Аліна, НВК «Школа-садок «Софія», 4-А клас (тел. 093-442-01-21, 066-653-95-73 Тетяна Миколаївна)
    2 місце – Андріївський Ростислав, школа «Світанок», 4-А клас
    3 місце – Охременко Олександр, Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 «ліцей» (Сумська обл.), 1-А клас тел. 093-220-58-36
    Категорія 5-8 класи.
    1 місце – Морозова Діана, Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 «ліцей» (Сумська обл.), 8-А клас тел. 093-220-58-36
    2 місце – Хамцова Катерина, СЗШ № 84, 7-А клас (тел. 222-33-048 – Любов Леонідівна, 096-49-13-733, 097-03-755-08 – Чериба Тетяна Василівна)
    Категорія 9-12 класи.
    1 місце – Калинець Соломія, Ходорівська СЗШ І-ІІІ ст. № 3, 9Б клас, тел. 067-370-73-52 (дом. 50-700)
    2 місце – Тиченко Оксана, Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 «ліцей» (Сумська обл.), 10-Б клас тел. 093-220-58-36

    КОНКУРС ПЛАКАТІВ
    Категорія 1-4 класи.
    1 місце – «Збережи ялинку – збережи ліс» Смільський Артур, СЗШ № 90, 2А клас, (тел. 227-35-26 , 067-308-40-14)
    Категорія 5-8 класи.
    1 місце – «Не рубайте ялинку» Герус Софія, СЗШ № 2, 5-А клас, ( тел. 261-40-54, 067-137-97-91)
    Категорія 9-12 класи.
    1 місце – «Бережіть ліси» Процик Марта, СЗШ № 5, 11 клас, (тел. керівника 050-37-17-993 – Тетяна Вікторівна)

    КОНКУРС КОМПОЗИЦІЙ
    Категорія 1-4 класи.
    1 місце – Чолій Софія, НВК ім. В.Симоненка, 1-Г клас (тел. 245-76-25)
    2 місце – Івах Маркіян, СЗШ № 98, 4-А клас (тел. 067-85-12-120 – Марія Данилівна – зав.бібліотекою)
    3 місце – Семенюк Данило, НВК «Школа-садок «Софія», 2-А клас, тел. 093-442-01-21
    Категорія 5-8 класи.
    1 місце – «З Новим Роком, Україно» Гуральський Ігор, СЗШ № 96, 8-А клас.
    2 місце – «Рапсодія зими» Остапяк Тетяна, Ходорівська СЗШ І-ІІІ ст., 8-Б клас.
    3 місце – «Новорічна композиція» СЗШ № 84 – Кречківська Ірина -5В клас, Степанюк Олена – 5В клас, Соловйов Данило – 6Б клас (тел. 222-33-048 – Любов Леонідівна, 096-49-13-733, 097-03-755-08 – Чериба Тетяна Василівна)
    Категорія 9-12 класи.
    1 місце – «Антична ялинка» Сало Анастасія, СЗШ № 96, 9-В клас

    Номінація «Зимова фантазія» – відзнака глядацьких симпатій
    ? Боднар Христина, Львівська державна школа мистецтв № 10, 2 клас
    ? «Ялинка-вишиванка» – Матвіїв Софія, СЗШ № 46, 5-А клас
    ? Лапчук Вікторія. СЗШ № 90, 1-Б клас (тел. 221-17-05, 098-257-06-64)
    ? Копча Соломія, НВК ім. В.Симоненка, 2-Г клас (тел. 227-93-61)
    ? Биба Олег, НВК ім. В.Симоненка, 2-Г клас
    ? Решетило Олександра, НВК ім. В.Симоненка, 2-Г клас (тел. 263-57-52)
    ? Савченко Оксана, НВК ім. В.Симоненка, 1-Г клас (тел. 230-20-27)
    ? Курінна Ольга, НВК ім. В.Симоненка, 3-А клас (тел. 067-79-29-661)
    ? «Солодка ялинка» – Болкун Андріяна, НВК ім. В.Симоненка, 8-В клас (тел.067-67-54-764)
    ? Демчук Софія, Рорат Христина, СЗШ № 98, 6-Б клас.

    Конкурс літературних творів
    1 місце – Шайда Софія Русланівна, СЗШ № 46 ім. В.Чорновола, 4-А клас
    2 місце – колектив учнів початкових класів Миколаївської ЗОШ І ступеня
    3 місце – Василишин Андріяна, ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Добротвір, 4-Б клас
    Андріївський Богдан, класична гімназія при ЛНУ ім. І.Франка, 5-Б клас
    Бакай Роксолана, СЗШ № 42, 10-Б клас
    РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ
    «Росла собі ялиночка….»
    1. УДЮМК Залізничного району Дитяча студія «Пілот» – 44 чол
    2. НВК «Волезадеревацький ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» – 15 чол
    3. СЗШ №84 – 5 чол
    4. НВК Школа-садок №94 – 1 чол
    5. СЗШ №83 – 1 чол
    6. СЗШ №72 – 1 чол
    7. СЗШ №46 ім. В.Чорновола – 1 чол
    8. СЗШ №45 – 1 чол
    9. СЗШ №42 – 2 чол
    10. СЗШ №34 ім. М. Шашкевича – 1 чол
    11. СЗШ №2 – 1 чол
    12. СЗШ №1 – 24 чол
    13. Школа «Малюк» – 1 чол
    14. Класична гімназія при ЛНУ ім. І. Франка – 1 чол
    15. НВК «Школа-гімназія «Сихівська» – 1 чол
    16. СЗШ №98 – 20 чол
    17. СЗШ №96 – 2 чол
    18. СЗШ №90 – 56 чол
    19. НВК ім. В. Симоненка – 49 чол
    20. СЗШ №36 – 1 чол
    21. Львівська державна школа мистецтв №10 – 2 чол
    22. НВК «Школа-садок Софія» – 13 чол
    23. НВК «Школа-ліцей «Оріяна» – 2 чол
    24. ТКЦ «Княжий» Франківського району м. Львова – 3 чол
    25. ЛСШ «Надія» – 1 чол
    26. Студія образотворчого мистецтва БДЮТ Франківського р-ну м. Львова – 2 чол.
    27. ССЩШ №5 – 1 чол
    28. Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №2 – 4 чол (Сумська область)
    29. Ходорівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 – 5 чол
    30. Хідновицька ЗОШ І-ІІ ст. – 1 чол
    31. Дублянська ЗОШ І-ІІІ ст. – 2 чол
    32. ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Добротвір – 3 чол
    33. Миколаївська ЗОШ І ст. – 37 чол
    34. Початкова школа «Світанок» – 5 чол
    35. Дитячий центр туризму, спорту і екскурсій Сихівського р-ну м. Львова – 4 чол
    36. СЗШ №72 – 2 чол.

    Всього 36 навчальних закладів
    І. СЗШ №90 – 56 чол
    ІІ. НВК ім. В. Симоненка – 49 чол
    ІІІ. УДЮМК Залізничного району Дитяча студія «Пілот» – 44 чол
    ІV. Миколаївська ЗОШ І ст. – 37 чол

    Всього 315 учасників

Comments are closed.