Перемога в Румунії

У грудні 2013 року в румунському місті Клуж- Напока пройшов 4 -й Кубок Європейських Чемпіонів з карате. Поборотися за призи приїхало близько 600 спортсменів, які представляли 43 команди з 12 країн світу. У підсумку, збірна України завоювала 3 золотих, 4 срібних і 9 бронзових медалей. Це дозволило їй зайняти 9 місце в загальному заліку.
У складі збірної команди України в категорії чоловіки 18 років і старше, в легкій вазі до 60 кілограм, виступав наш земляк зі Свеси, Майстер спорту України, володар другого дану карате ( чорний пояс) Андрій Панченко, який у важкій боротьбі завоював срібну медаль в скарбничку нашої збірної .
Керівництво Української Асоціації карате «Госоку – рю будо» висловлює вдячність Колеснику Віктору Володимировичу, керуючому Ямпільським відділенням Райфайзен «Банк Аваль», за надану матеріальну допомогу для поїздки спортсмена на престижний турнір європейського рівня.