Народний депутат О.Волков підтримує розвиток Білопільськго району

При ухваленні плану соціально-економічного розвитку на колегії при голові райдержадміністрації начальник управління економіки Білопільської РДА Г.І.Андрійчук повідомила, що серед запланованих заходів щодо будівництва та реконструкцій об’єктів соцкультбиту на території району частку фінансування виділено за підтримки народного депутата О.Волкова.

Які саме об’єкти будуть будуватись чи реконструюватись за рахунок коштів, передбачених цільовим фінансуванням, виділених в бюджеті за сприяння нардепа? З цим питанням ми звернулись до голови райдержадміністрації Ю.Ю. Гедерима: « Плануючи перелік об’єктів, які треба відремонтувати чи збудувати, ми передовсім виходили з потреб території, вивчали пропозиції громад, потреби людей. І, звичайно, вивчали можливості бюджету, бо без грошей важко втілювати будь-які мрії. Частину наших проектів погодився підтримати народний депутат, заступник голови бюджетного комітету О.Волков. Умовою підтримки наших пропозицій у бюджетному комітеті було виготовлення проектно-кошторисної документації на кожний об’єкт.

Ми кілька разів зустрічались з помічником народного депутата В.А.Купрієнком, обговорювали кожну позицію і вносили корективи. На кінець року узгодили всі питання і внесли ці об’єкти в план соціально-економічного розвитку. Усього сума, яку ми очікуємо, становить 3 млн. грн. Ці кошти вже закладені в держбюджет і тепер наше завдання – послідовно і цілеспрямовано їх використовувати.

Серед найважливіших об’єктів – будівництво та реконструкція дитячих садків. Плануємо відновити його роботу у Рижівці та капітально відремонтувати – замінити вікна, покрівлю, утеплити фасад у дитсадку «Малятко» у Ворожбі. Дошкільна освіта була і залишається одним з пріоритетів в роботі влади, і цьому питанню ми і надалі будемо приділяти належну увагу. Як і забезпечення належних умов в перебуванню у центру реабілітації дітей-інвалідів. На покращання побутових умов в цьому центрі ми плануємо залучити 40 тис. гривень.

Багато років хвилюють людей у деяких населених пунктах відсутність води через несправний водогін. Тож цього року за підтримки народного депутата ми запланували збудувати артезіанську свердловину в Сергіївці, реконструювати водопровідні мережі по вулиці та провулку Комсомольський в Улянівці. На ці роботи планується виділити понад 1 млн. грн.

Півмільйона гривень ми хочемо використати для реконструкції котельної на твердому паливі у Жовтневій лікарні. Продовжуватимемо роботи по реконструкції вуличного освітлення у Ворожбі та по ремонту Білопільського центру культури і дозвілля.

Звичайно, ці об’єкти – далеко не повний перелік того, що нам треба зробити в районі. І ми знаходимо різні способи залучення коштів – і бюджетне фінансування, і залучення інвесторів, і проведення робіт на умовах співфінансування тощо. Планів багато, та не завжди є можливість усе втілити в життя. Є об’єкти, які можна фінансувати лише з державного бюджету, приміром, ремонти доріг державного сполучення чи мостів. На жаль, торік не з вини керівництва району не вдалось використати виділені за підтримки депутата О.Волкова кошти на добудову мосту у Жовтневому.

Сподіваємось і докладемо всіх зусиль, аби все задумане було втілене в життя і наші люди відчули поліпшення умов життя у нас в районі. Ми дякуємо народному депутату, що він підтримує наш район, допомагає людям. Наше завдання максимально залучити кошти в район та вчасно і в повному обсязі їх використати».

За матеріалами газети «Білопільщина»