Сумські правоохоронці виявили арсенал зброї на території донецького Ямполя

Сумські міліціонери, які зараз несуть службу по охороні громадського порядку та законності в зоні проведення АТО, не лише захищають мирне населення від бойовиків, а й вилучають у нього зброю, покинуту напризволяще на місцях боїв та стоянок так званими ополченцями та військовими найманцями. Зокрема великий арсенал зброї сумчани виявили на території  Ямполя Донецької області (селище-тезка райцентру Ямпільського району Сумської області).

Як повідомляє СЗГ УМВС України в Сумській області, багато хто з місцевого населення, знаходячи зброю та боєприпаси, не поспішає здати їх у визначеному порядку до правоохоронних органів, а ховає чи прикопує на своїх садибах «про всякий випадок». А дехто, особливо члени загонів місцевої самооборони Донецької та Луганської народних республік, спеціально переховують ці знаряддя вбивства, сподіваючись у майбутньому пустити їх у справу за прямим призначенням.

На Донбасі є селище-тезка одного з райцентрів Сумської області. На території донецького Ямполя у місцевого населення сумські бійці-правоохоронці у різний час знаходили та вилучали велику кількість покинутого після боїв та втраченого під час втечі найманцями озброєння, боєприпасів та спецспорядження. В одному дворі «випадково» знайшлисяпротитанковий ракетний комплекс ПТРК та 1600 патронів, у другому – пістолет Макарова з двома спорядженими магазинами до нього, ще в інших – автомат Калашнікова, ручний кулемет Калашнікова, гранатомет РПГ-18, тротилові шашки та велика кількість патронів калібру 5,45 мм.

Питання, навіщо мирні люди запасаються гранатометами та автоматами, наразі залишається відкритим.

One thought on “Сумські правоохоронці виявили арсенал зброї на території донецького Ямполя

Comments are closed.