На акцію протесту проти неврегульованих та довготривалих відключень електроенергії вийшли мешканці сіл Імшана, Гремячка та Воздвиженськ.

Мітинг відбувся під стінами Ямпільського району електромереж ВАТ «Сумиобленерго», зустріч протестуючих з представниками підприємства виявилась досить емоційною.

– Ми не можемо більше терпіти, у наших домівках світло відключають по 11-13 годин на добу, – заявив один з мітингувальників. – Така ситуація у Гремячці, Імшані, Воздвиженському, Привокзальному та на вулиці Червоний Кут, які  живляться від однієї підстанції. Ми обурені тим, що нас відключають на такий тривалий час, а окремі вулиці та населені пункти взагалі не відключають. Окрім того, поки ми сидимо без світла, в Ямполі всю ніч працює вуличне освітлення. Це несправедливо, ми вимагаємо від енергетиків пояснень.

Проблему в РЕМі визнали, але в черговий раз заявили, що не впливають на ситуацію, і команду відключати світло дає диспетчер Північних енергетичних мереж. Щоправда, незабаром мають вступити в дію нові графіки відключень, які дозволять почергово відключення різних абонентів. Це дозволить зменшити час відключень до двох годин.

Аргументи представників РЕМу протестуючих не задовольнили, вони вирішили скаржитись до райдержадміністрації.

News Reporter

4 thoughts on “В Ямполі мітингували біля РЕМу

  1. Покращення, господа! Завтра будет лучше, чем послезавтра!

Comments are closed.