Газета

Густий туман накрив Ямпіль

Сьогодні селище заволокло туманом, який значно погіршив видимість на дорогах.

 

Таку примху погоди напередодні прогнозували синоптики. Тож, для більшості мешканців селища туман не став несподіванкою.

1
Continue reading “Густий туман накрив Ямпіль”

Цигарки подорожчають майже на третину

 

 

Верховна Рада прийняла за основу проект закону, яким передбачається підвищення вартості акцизів на тютюнові вироби.

 

Проектом передбачається поступове підвищення специфічних ставок акцизного податку на тютюнові вироби та мінімального акцизного податкового зобов’язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів, а саме у 2018 році – на прогнозний індекс споживчих цін 11,2% і додатково на 16,7% ( тобто, з урахуванням попередньої індексації в середньому на 29,7%), а в наступні роки – на 20% до рівня, еквівалентного 90 євро за 1000 штук.
Continue reading “Цигарки подорожчають майже на третину”

Ямпіль приймав мовно – літературний конкурс

На базі Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

Мето конкурсу було вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти.
Continue reading “Ямпіль приймав мовно – літературний конкурс”

В Прудищах розмило міст

Аварійна споруда небезпечна, як для пішоходів, так і для автомобілістів

Мешканці села неодноразово піднімали дану проблему, але вирішити її до цих пір не вдалося. Річ у тім, що міст перебуває не у комунальній власності, а у віданні Служби автомобільних доріг. А достукатись туди, як відомо, звичайним людям дуже важко.
Continue reading “В Прудищах розмило міст”

В Ямполі завершили ремонт тротуару, який тривав півроку

Про це повідомляє офіційний сайт селищної ради

 

Завершилися роботи на найбільшому в цьому році об’єкті «Капітальний ремонт тротуару по вул. Соборна – Спасо-Преображенська в смт Ямпіль». Розпочалися вони ще в травні місяці і тривали довгих півроку. Причини затримки робіт були різні; то не вистачало бруківки, чекати доводилося по 2-3 тижні, поки доставлять із Києва, то змінився колектив бригади, то погодні умови не сприяли виконанню… Але справа наблизилася до кінця, – зазначається у повідомленні.
Continue reading “В Ямполі завершили ремонт тротуару, який тривав півроку”

Ямпільські депутати розглянули земельні питання

Напередодні в Будинку рад відбулась 21 сесія Ямпільської районної ради

 

Депутати внесли зміни до районного бюджету  на 2017 рік, Програми економічного і соціального розвитку на 2017 рік та до Програми проведення заходів щодо відзначення та нагородження громадян, трудових та творчих колективів за їх сумлінну працю, досягнуті результати та внески у справу соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015-2017 роки.
Continue reading “Ямпільські депутати розглянули земельні питання”

У ямпільчан забрали вихідний 2 травня

Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» щодо святкових і неробочих днів» (№ 5496).

 

За це рішення проголосували 238 народних депутатів України.

 

Законом визначено, що відтепер не лише 7 січня, але й 25 грудня є святковим і неробочим днем. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.
Continue reading “У ямпільчан забрали вихідний 2 травня”